ویتول دو نفتکش بزرگ برقی هیبریدی سفارش داد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت کمودیتی ویتول به منظور ارائه خدمات در سنگاپور دو تانکر بزرگ حمل فرآورده‌های نفتی برای فعالیت در سنگاپور سفارش داد که برقی هیبریدی خواهند بود.

به گزارش «مرین‌پرس» از مانا؛ شرکت ویتول که مقر اصلی آن در سوئیس است ساخت دو تانکر بزرگ برقی – هیبریدی را به کنسرسیومی از کشور‌های فنلاند، نروژ، کانادا و … سفارش داد.

در گزارش این شرکت آمده است ساخت تانکر‌های برقی – هیبریدی به منظور کاهش دی اکسید کربن صورت می‌گیرد که قرار است اولین آن در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ و تانکر بعدی در سال ۲۰۲۳ تحویل شود.

مایک مولر، مدیر‌عامل نمایندگی  ویتول در آسیا  در این زمینه گفت: با توجه به اینکه سنگاپور به آرمان‌های کاهش گاز‌های گلخانه‌ای وفادار است به همین خاطر بزرگترین نفتکش‌های برقی را برای فعالیت در این کشور سفارش دادیم.

وی بدون اشاره به تناژ نفتکش‌های سفارشی یادآورشد: این نفتکش‌ها علی‌رغم اینکه فرآورده نفتی حمل خواهند کرد، اما به هیچ عنوان آلودگی زیست محیطی ندارند.

شایان ذکر است شرکت ویتول در ۴۰ کشور نمایندگی دارد.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ادامه روند کاهشی سفارش ساخت نفتکش ها

چ شهریور 31 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه با توجه به روند کاهشی حجم سفارشات ساخت کشتی های تانکری حمل فرآورده های نفتی در سال 2018 و پیش بینی ادامه این روند در سال های آتی، می توان گفت که صنعت حمل و نقل تانکری در بخش فرآورده های نفتی وارد فاز جدید توسعه، […]
ادامه روند کاهشی سفارش ساخت نفتکش ها