افزایش ۱۶ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مازندران در سال جاری

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیر کل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: تخلیه و بارگیری انواع کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار در سال جاری ۱۶ درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد تقی انزان پور درباره عملکرد شش ماهه نخست سال جاری، از رشد ۱۷ درصدی صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد و افزود: محصولات کشاورزی و مواد غذایی از مهم ترین کالاهای صادراتی از بندر نوشهر در سال جاری بوده است.

وی با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردار هستن، تصریح کرد: تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی، موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم کنند.

تبلیغات

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت حمایت و تقویت اقتصاد دریامحور در گناوه

س مهر 6 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه خلیج‌فارس سرشار از ظرفیت‌ها و فرصت‌های ممتازی است که همجواری با تنها چند کیلومتر آن برای بسیاری از کشورها یک آرزو است، اما استان بوشهر بیش از ۹۰۰ کیلومتر مرز با این دریا دارد و از این میزان شهرستان گناوه  با ۱۵۰ کیلومتر بیشترین طول نوار مرزی دریایی را […]
ضرورت حمایت و تقویت اقتصاد دریامحور در گناوه