نیروی دریایی ارتش برای دفاع از مرزهای آبی کشور آماده است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کارکنان پایگاه دریایی بوشهر اظهار داشت: جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های شهدای پایگاه دریایی بوشهر در تاریخ ماندگار است.

وی با اشاره به اینکه مسئولیت در اسلام، امانتی الهی است، افزود: امروز مسئولان همانند شهدا باید خود را فدای مردم کنند و در قبال مسئولیت خود پاسخگو باشند و این امر تنها با آشنایی و تسلط کامل تک، تک افراد به شرح وظایف خود و عمل به آن‌ها محقق می‌شود.

دریادار ایرانی ولایت‌مداری را عامل اصلی پیروزی بر دشمنان دانست و اضافه کرد: پوشیدن لباس مقدس نیروی دریایی ارتش نشانگر مسئولیت تک، تک افراد در قبال این مرزو بوم است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش شعار «راه ما راه حسین (ع) است» را استراتژی این نیرو دانست و تأکید کرد: کارکنان دریادل و ولایتمدار نیروی دریایی با عنوان نیروی دریایی راهبردی و تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا هر تهدیدی را پاسخ گفته و در دفاع از مرزهای آبی کشور آماده و پادررکاب هستند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دشمن جرأت و جسارت تعرض ندارد

د مهر 19 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ دریادار شهرام ایرانی پیش ازظهر دوشنبه در آئین تجلیل از خانواده‌های شهیدان در دانشگاه دریایی نوشهر قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را برگرفته از آرمان‌های شهدا و بصیرت مردم ناشی از هدایت و رهبری ولایت فقیه برشمرد و گفت: امروز […]