نداجا برای آبادانی مناطق محروم جنوب شرق کشور تلاش می کند

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی روز یکشنبه در نشست با مهدی دوستی استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش افزود: حضور کارکنان جان برکف نیروی دریایی راهبردی ارتش در مناطق محروم جنوب و جنوب شرق کشور از عوامل اصلی زدودن چهره محرومیت و آبادانی از شهرها و روستاهای ساحلی خلیج فارس و دریای عمان است.

وی ادامه داد: نداجا برای ارتقای سطح رفاه و فرهنگ مردم هرمزگان و سیستان و بلوچستان ایستاده است و در حوزه آموزش جوانان محروم این مناطق، با تاسیس هنرستان های تخصصی دریایی و اولویت استخدام دانش آموختگان این هنرستان ها در نیروی دریایی، گام‌های موثری برداشته است.

فرمانده نداجا با تبریک تقارن سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش با آغاز امامت امام زمان (عج)، حضور روحانیان مستقر در ارتش برای فرهنگ سازی و بالابردن سطح معنویت مردم در مناطق محروم را از برکات تاسیس این سازمان انقلابی در ارتش دانست.

دریادار ایرانی، فرصت خدمت به مردم را بسیار مغتنم شمرد و در همین راستا آمادگی نداجا برای ساخت مدرسه در مناطق محروم و برپایی درمانگاه برای خدمت‌رسانی به مردم را جزو اولویت‌های نیروی دریایی ارتش در کنار تولید امنیت مرزهای دریایی ایران اسلامی دانست.

استاندار هرمزگان نیز در این نشست حضور نداجا در استان را موجب برکات فراوانی برای این مناطق دانست و گفت: با کمک کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش در حوزه توسعه عمرانی و بالابردن سطح رفاه اجتماعی در مناطق محروم استان با قدرت به پیش خواهیم رفت.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رشد ۳۴۰ درصدی افزایش تخلیه و بارگیری نسبت به سال گذشته

ی مهر 25 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: میزان تخلیه و بارگیری در سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته، ۳۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است. به گزارش مرین‌پرس به نقل از مهر، قاسم عسکری نسب در تشریح میزان تخلیه و بارگیری کالای کانتینری بنادر […]