۲هزار بسته لوازم التحریر در روستاهای هرمزگان توزیع شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری اظهار کرد: با توجه به اینکه ما از مردم هستیم، همواره در راستای مردمی بودن و محروم نوازیی گام بر می‌داریم.

وی ابراز داشت: امروز همکاران جهادی ما در قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی نیروی دریایی سپاه موفق شدند بر حسب خدمت مومنانه و مواسات همدلانه مورد تأکید مقام معظم رهبری، ۲ هزار بسته لوازم التحریر آموزشی به صورت رایگان بین دانش آموزان مناطق نیازمند و کم برخوردار توزیع کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: این بسته‌های تحصیلی میان دانش آموزان مدارس مناطق کم برخوردار در استان‌های استقراری نیروی دریایی سپاه توزیع می‌شود.

سردار تنگسیری افزود: این فعالیت‌های خیرخواهانه و مومنانه با هدف محرومیت زدایی و اقدامات حمایتی برای نیازمندان و خانواده‌های بی بضاعت در مناطق کمتر توسعه یافته و کم برخوردار که ولی نعمت ما هستند ادامه خواهد داشت و همانگونه که در فواصل مختلف سال گذشته و نیمه اول امسال ادامه داشته و در آینده هم به حول قوه الهی به صورت منظم استمرار خواهد یافت.

وی تصریح کرد: این بسته‌ها شامل کیف و لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان به ارزش ریالی هر بسته سه میلیون ریال است.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اندیشه و عملکرد تقریبی مقام معظم رهبری الگوی مسئولان نظام باشد

ی آبان 2 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه ماموستا فواد شیرزادی امام جمعه بخش دهگلان در گفتگو با مهر، با بیان اینکه بحث وحدت به عنوان یک اصل و پایه در جوامع اسلامی محسوب می‌شود، اظهار داشت: علما، روحانیون، نخبگان و کسانی که در میان مردم تأثیرگذار هستند با رجوع به کتاب الهی و […]