۹۶ استخر خاکی پرورش ماهی در روستاهای سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود

1
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ماندانا زنگنه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقدام با پیگیری های استانداری سیستان و بلوچستان و بر اساس تفاهمنامه مشترک بین قرارگاه منطقه ای قدس، بنیاد هاسب و اداره کل شیلات استان برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در زمینه جهش تولید و ایجاد اشتغال محقق شد.

وی بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه استخرهای خاکی پرورش ماهی در مکان‌های شناسایی شده از سوی قرارگاه منطقه ای قدس نزسا ساخته می شوند و تامین و توزیع ۹۶ دستگاه هواده آماده استفاده از سوی بنیاد هاسب از جمله تعهدات این تفاهمنامه به شمار می‌رود.

تبلیغات

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: شناسایی و معرفی استخرهای واجد شرایط، برگزاری دوره‌های آموزشی برای آبزی پروران، تامین بچه ماهی و سایر نهاده‌ها به همراه نظارت بر فرآیند آبزی پروری و معرفی آبزی پروران برای انجام امور بیمه از تعهدات اداره شیلات استان است و سازمان جهاد کشاورزی نیز بر انجام این تعهدات چندجانبه نظارت خواهد داشت.

منبع

یک دیدگاه برای “۹۶ استخر خاکی پرورش ماهی در روستاهای سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود

  1. همه جای دنیا دارند میروند تو سیستمهای تانک و کم آب خواه و متراکم شما دارید برعکس میروید حاجی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیش بینی سهم 10 درصدی هیدروژن از مصرف جهانی برق تا سال 2050

د آبان 3 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه بر پایه یک گزارش جدید، هیدروژن تولید شده از منابع انرژی تجدیدپذیر ۲۰ درصد از مصرف برق اروپا و ۱۰ درصد از مصرف برق جهانی را در سال ۲۰۵۰ تشکیل می‌دهد. بر اساس گزارش رویترز، هیدروژن سبز با استفاده از نیروی تولید شده از منابع تجدیدپذیر […]
پیش بینی سهم 10 درصدی هیدروژن از مصرف جهانی برق تا سال 2050