بانکرینگ قشم فصلی نو در مراودات تجاری

زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با استاندار هرمزگان، گفت: راه اندازی این بخش، تحولی در امنیت حمل‌ و‌ نقل دریایی، فروش سوخت و خدمات در منطقه ایجاد می کند.

به گزارش مرین‌پرس، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به حوزه های اقتصادی فعال در جزیره بیان داشت: صنایعی همچون نفت، گاز و انرژی، شیلات و گردشگری، صنایع درآمدزایی در قشم هستند که ظرفیت بالایی برای توسعه و کمک به چرخه اقتصاد کشور دارند.

علی درویش پور ادامه داد: راه اندازی و توسعه هر کدام از این صنایع نقش بزرگی در اشتغال و تامین اقتصاد خانوارها دارد.

درویش پور همچنین به اهمیت صنعت نوپای بانکرینگ در قشم اشاره کرد و گفت: راه اندازی این بخش، تحولی در امنیت حمل‌و‌نقل دریایی، فروش سوخت و خدمات در منطقه ایجاد می کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان ابراز امیدواری کرد که در سایه همکاری و تعامل بین مسئولان کشور، شاهد گسترش صنایع ارزآور و صادارت محور در این منطقه باشیم.

تبلیغات

در ادامه، استاندار هرمزگان با اشاره به ظرفیت های منطقه آزاد قشم در حوزه واردات و صادارت اظهار داشت: وجود یک منطقه آزاد با توانمندی های بالا در صنایع مختلف ارزآور، نقطه عطفی برای ارتقا اقتصاد استان و کشور است. 

مهدی دوستی با تاکید بر لزوم راه اندازی ظرفیت بانکرینگ در قشم گفت: توسعه این پتانسیل، فصلی نو در مراودات تجاری برای منطقه در پی خواهد داشت که با سودآوری های ارزی برای کشور همراه خواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازدید نمایندگان کمیسیون آموزش از مجتمع کشتی سازی شهید تمجیدی بندر انزلی

د آبان 3 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از مجتمع کشتی سازی شهید تمجیدی واقع در بندر انزلی بازدید کردند. به گزارش مرین‌پرس، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس صبح شنبه اول آبان ماه در ادامه نظارت میدانی خود از استان گیلان، از مجتمع کشتی سازی […]