ساحل گناوه پاک سازی شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

سجاد امیری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار مرین‌پرس افزود: در پی اطلاع از موضوع تخلیه چندین کامیون قلوه  سنگ در ساحل، به دادستان اطلاع داده شد و سریع دستور ممانعت از تخلیه و  جمع آوری صادر شد.

وی اظهارکرد: اقدامی که در این نقطه از ساحل صورت گرفته است مربوط به یک پروژه گردشگری بخش خصوصی بوده و  هیچ ارتباطی به شهرداری گناوه ندارد و علاوه بر آن مجوزی از شورا و شهرداری ندارد و جانمایی نیز نشده است.

امیری گفت: باتوجه به اینکه ساحل بکر گناوه از نقاط گردشگرپذیر کشور در استان بوشهر است، ضمن حمایت از سرمایه‌گذاری جهت ایجاد سازه‌های گردشگری در نقاط توافق شده با شورا و شهرداری نباید مورد تعرض قرار گیرد.

ساحل ماسه ای گناوه از سواحل زیبا در جنوب کشور است که درطول مسافران و گردشگران زیادی از این نقطه دیدن و به استراحت و تفریح می‌پردازند.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد

چ آبان 5 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس با حکم امروز رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی شد. به  گزارش مرین‌پرس، علی ‎اکبر صفایی فارغ التحصیل دانشگاه جهانی دریانوردی است. او سابقه فعالیت به عنوان مشاور سازمان بنادر و دریانوردی و رئیس منطقه ویژه اقتصادی بندر […]