راه اندازی کالج کشتیرانی و دریانوردی در واحد قشم

زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم جزئیات تفاهم ‌نامه همکاری این دانشگاه با مرکز آموزش علوم و فنون دریایی و فراساحل شرکت صنعت گستر هوا دریای قشم را تشریح کرد.

به گزارش مرین‌پرس، دکتر حمید رستمی جاز با اعلام این خبر گفت: در راستای دستیابی به اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی قشم مبنی بر ایجاد رشته های کاربردی، تفاهم نامه ای با هدف راه اندازی رشته های مرتبط با حوزه دریانوردی و ارائه دروس پایه و عمومی از سوی دانشگاه و دروس عملی و کارگاهی و کارآموزی از سوی موسسه آموزش علوم و فنون دریایی با حضورکاپیتان کامران نخعی رئیس هیئت مدیره شرکت صنعت گستر هوا دریای قشم منعقد گردید.

وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین بخشهای مورد تفاهم بهره مندی طرف های قرارداد از امکانات آزمایشگاهی و ظرفیت های آموزشی و کارگاه های دریانوردی مورد نیاز در فرآیند آموزش می باشد.

هفت هزار و ۲۹۷ دانشجو و ۷۸ هیات علمی تمام وقت و ۱۱۱ نفر کارمند در دانشگاه آزاد قشم فعالیت می کنند.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فعال شدن 90 درصد از جایگاه‌های عرضه سوخت کشور

پ آبان 6 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: ۹۰ درصد از جایگاه‌های عرضه سوخت کشور فعال شده است. به گزارش «مرین‌پرس» از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از شانا، جلیل سالاری تصریح کرد: تا جمعه (هفتم آبان‌ماه) بیش […]
فعال شدن 90 درصد از جایگاه‌های عرضه سوخت کشور