اقدام سپاه در برابر آمریکا مصداق تقابل قدرت و عجز بود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اصلاندوز ضمن تاکید بر لزوم رعایت تقوا برای آحاد مختلف مردم اظهار کرد: در زندگی عواملی همچون عاق والدین، ربا، گناه و… سبب سختی و گرفتاری می‌شود که باید با مراقبت از خود و رعایت اصل تقوا و با حرکت در مسیر حق به زندگی خود رنگ معنویت ببخشیم.

وی با بیان اینکه اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمایش اقتدار ایران است افزود: اقدام قاطع و پاسخ کوبنده دلاورمردان سپاه پاسداران به ارتش تروریستی آمریکا در دریای عمان در جریان برخورد با دزدی و سرقت دریایی نمایشی از اقتدار ایران اسلامی بود و نشان داد که ایران دست برتری در منطقه دارد و این اقدام قاطعانه درس عبرت آمیزی به دشمنان است.

اسدزاده با اشاره به عظمت و اقتدار ایران اسلامی تصریح کرد: در ماه‌های اخیر دولت جدید با اعتماد به نفس بیشتری در عرصه‌های بین المللی حضور می‌یابد که نشان دهنده عظمت و اقتدار ایران اسلامی است و امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست برتری در منطقه دارد.

امام جمعه شهرستان اصلاندوز حل مشکلات و مسائل مختلف شهری را در گرو همکاری جمعی دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اهمیت شهرداری در رفع بسیاری از مشکلات شهری و همچنین توسعه امکانات عمومی شهری انتخاب شهردار اصلاندوز مسئله مهمی بود.

وی در ادامه فرهنگ عشایری منطقه مغان را فرهنگی غنی دانست و بیان کرد: عشایر منطقه مغان علاوه بر اینکه فرهنگی غنی دارند در خط مقدم تولید و اقتصاد مقاومتی نیز فعال هستند لذا مسئولین باید به فکر قشر عشایر باشد و تأمین نهاده‌های دامی این فعالان عرصه دامپروری بسیار ضروری است.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اقدام نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس مایه افتخار ملی است

ج آبان 14 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: ۱۳ آبان دارای وقایع مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بوده که یکی از آنها اعتراض امام خمینی (ره) به لایحه کاپیتولاسیون […]

همچنین بخوانید: