پرچم حرم حضرت معصومه(س) به رزمندگان نیروی دریایی سپاه اهدا شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسمی به دعوت آیت الله سعیدی، تولیت آستانه مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و با حضور سردار دریادار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از طلاب و فضلای نخبه حوزه علمیه قم در شبستان نرجسیه حرم مطهر برگزار گردید.

این مراسم به منظور تجلیل از عملیات غرورآفرین رزمندگان نیروی دریایی سپاه با نام «ربیع الاول» انجام شد.

آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حرم مطهر معصومه با اهدای هدیه ویژه متبرکه حرم مطهر به دریادار تنگسیری، گفت: برای ما طلاب و روحانیون که هر روز آموزه های دین خدا را مباحثه می کنیم، مایه افتخار و عزتمندی است که رزمندگان دریادل و غیور نیروی دریایی سپاه اینگونه در مقابل جبهه کفر و استکبار با صلابت ایستادگی می نمایند. بنده به نمایندگی از همه طلاب و روحانیون، بازوی تک تک رزمندگان و فرمانده شجاع و ولایتمدار آن را می بوسم و به این بوسه افتخار می کنم.

در ادامه دریادار تنگسیری هم با تشکر از ابراز لطف جامعه دینی و طلاب حوزه علمیه قم که مایه فخر جهان اسلام هستند، افزود: در این عملیات غرور آفرین و تمامی عملیات های دیگر، ما با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین (سلام الله علیهم اجمعین) انجام داده ایم.

در پایان مجمع طلاب پاس قدردانی از سردار تنگسیری و رزمندگان ندسا، پرچم مبارک حرم حضرت معصومه را به همراه یک عدد تابلو فرش به وی تقدیم کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نباید شاهد خودتحریمی در حوزه بنادر و دریانوردی باشیم

پ آبان 27 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه در بخش مقابله با تحریم باید عملکرد مطلوبی داشته باشیم، گفت: نباید شاهد خودتحریمی در حوزه بنادر و دریانوردی کشور باشیم. به گزارش مرین‌پرس، علی‌اکبر صفایی با اشاره به اینکه اساس سازمان بنادر و دریانوردی، دریانورد است […]