تداوم مشکلات رانندگان کامیون در بندر شهید رجایی+ عکس

زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرین‌پرس


با وجود بیان چندین باره مشکلات متعدد موجود در اسکله  بندر شهید رجایی از سوی رانندگان فعال در بخش حمل و نقل کالا، تداوم این مشکلات نشان می دهد اقدام موثری تاکنون در این زمینه صورت نگرفته است.

به گزارش مرین‌پرس، برخی رانندگان به خبرنگار ما می گویند به دلیل برطرف نشدن مشکلات مربوط به بندر شهید رجایی از قطعی باسکول گرفته تا صف های خروجی طولانی، ترجیح می دهند برای حمل بار به این بندر عزیمت نکنند.

بیشتر بخوانید:این اظهارات در حالی از سوی رانندگان به عنوان یک سوی فرآیند حمل کالا مطرح می شود که در دیگر سو، مقامات دولتی با مشکل رسوب کالا در بنادر جنوبی مواجه شده و برای رفع این مشکل با یکدیگر جلسه برگزار می کنند!

تصویر پیوست را ببینید که یک راننده منتشر کرده و در توضیح آن نوشته است: این تصویر مربوط به صف باسکول بندرعباس است ۴۸ساعت بدون استراحت در صف معطل هستم.

صف باسکول بندرعباس

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سه دلیل عمده برای عدم عزیمت رانندگان کامیون به بنادر جنوبی و رسوب کالا

پ آبان 27 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس یک کامیوندار خود راننده که در بخش حمل کالاهای اساسی از بنادر فعالیت می کند، در خصوص دلایل عدم جذب ناوگان مورد نیاز جهت حمل کالاهای اساسی از بنادر به ویژه بندرعباس گفت: باید به این نکته اذعان داشت که اکثریت رانندگان بر خلاف تصور […]