صهیونیست‌ها یاوه‌گویی‌ها را عملی کنند پاسخی درخور دریافت می‌کنند

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، بعداز ظهر امروز (یکشنبه) در آیین افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای نیروی دریایی ارتش، اظهار کرد: بحمدالله روحیه حرکت به جلو و قانع نبودن به وضع موجود در نیروی دریایی ارتش وجود دارد و همین روحیه موجبات پیشرفت تصاعدی این نیرو را فراهم کرده است.

وی افزود: پیام اخیر رهبر معظم انقلاب و تقریظ ایشان بر گزارش عملکرد ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش ما را به شوق و وجد آورد؛ در این پیام فرمانده معظم کل قوا ماموریت ناوگروه 75 را موجب عزت بخشیدن به کشور عنوان کردند و در ادامه هم شرط تداوم این افتخارآفرینی را ارتقای آمادگی‌های نیروی دریایی ارتش برشمردند.

امیر سرلشکر موسوی، ادامه داد: حرکت همه نیروهای مسلح از جمله نیروی دریایی ارتش دنیای استکبار را با یک ابهام مواجه کرده است و اخیرا هم من دیدم که یکی از سردمداران آن‌ها گفته بود که کارهای ما هیچ فایده‌ای ندارد و نمی‌توانیم جلوی پیشرفت ایران را بگیریم.

فرمانده کل ارتش با اشاره به یاوه‌گویی‌های رژیم صهیونیستی، گفت: یاوه‌گویی صهیونیست‌ها از سر ترس و وحشت است وگرنه سردمداران این رژیم منحوس می‌دانند که اگر ذره‌ای بخواهند یاوه‌گویی‌هایشان را به عمل نزدیک کنند، پاسخی درخور دریافت خواهند کرد و چه بسا آن مهلت حیات‌شان هم زودتر به پایان برسد.

سرلشکر موسوی در پایان با تأکید بر اینکه عزت‌آفرینی‌های نیروی دریایی ارتش باید تداوم داشته باشد، گفت: در نیروهای مسلح خیلی وقت است که تحریم‌ها کارایی خود را از دست داده‌اند و مأموریت‌هایی که نیروهای مسلح انجام می‌دهند با اتکاء به توانمندی‌های داخلی بوده است.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۶ تن گوشت ماهی خاویار در سبزوار تولید شد

ی آذر 21 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه علی اصغر امانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سبزوار در حوزه تولید ماهیان خاویاری در خراسان رضوی پیشگام است و هم اینک پنج واحد پرورش خاویار در این شهرستان فعال است. وی ادامه داد: واحدهای پرورش ماهی خاویار شهرستان سبزوار در […]

همچنین بخوانید: