نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی برگزار می‌شود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مرین‌پرس، نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران پس از یک دوره وقفه برگزار می‌شود. در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.

معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به صنایع دریایی و دریانوردی و گردشگری دریایی، شناسایی و معرفی موانع و نقاط ضعف موجود در این صنایع و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی ذی ربط از دست اندرکاران این صنایع، ایجاد بسترهای مناسب به منظور جذب سرمایه گذار و بهره گیری مناسب از ظرفیت‌های موجود و آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری‌ها وظرفیت‌های موجود در سایر کشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی از اهداف اصلی این نمایشگاه اعلام شده است.

ایجاد ارتباط بین دانشگاه‌های دریایی و دریانوردی و صنایع و شرکت‌های دریایی، ایجاد و یا ارتقا رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها و ایجاد ارتباط تجاری با شرکای خارجی و همچنین جلب توجه مسئولان به لزوم توسعه دریامحور به عنوان یک ضرورت ملی و ایجاد ارتباط بین کانون‌های تولید فناوری و شرکت‌های دانش بنیان با صنایع دریایی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران در گروه‌های کالایی مربوط با بنادر و کشتیرانی، سازندگان و تأمین کنندگان تجهیزات دریایی، صنایع ساخت و تعمیر کشتی، خدمات دریایی و بندری، صنایع فراساحلی، تحقیقات و آموزش دریایی و شیلات و آبزی پروری، فعالان و صاحب‌نظران این حوزه را گرد هم می‌آورد.

قرار است این نمایشگاه ۲۷ تا ۳۰ دی ماه امسال در کیش برگزار شود.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیدار سفیر نیکاراگوئه با مدیرعامل سازمان بنادر

س آذر 23 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مرین‌پرس، ایساک لنین براوو ؛ سفیر نیکاراگوئه در ایران، با علی اکبر صفایی؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدارکرد و خواستار بررسی راهکارهای افزایش همکاری های بندری و دریایی دو کشور، به ویژه در بخش توسعه زیرساخت ها، شد.   ایساک لنین براوو در […]

همچنین بخوانید: