تاکید رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر تسهیل در ورود و خروج کالا از بندر بوشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقهرئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: شایسته کشور نیست که کالاها طی سال های متمادی در بنادر کشور رسوب داشته باشند، از اینرو ضرورت دارد در بنادری که در اقتصاد کشور نقش پررنگی دارند، ورود و خروج کالا، تسهیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، ذبیح اله خدائیان در حاشیه بازدید از محوطه بندر بوشهر با بیان اینکه بنادر از مبادی بسیار مهم در ورود و خروج کالا هستند و در این میان بندر بوشهر به جهت تخلیه و بارگیری کالا جایگاه و اهمیت قابل توجهی در اقتصاد ایران دارد، تصریح کرد: سعی خواهیم کرد با برنامه ریزی های لازم شرایط ورود و خروج کالا در این بندر را تسهیل کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اضافه کرد: زیبنده و شایسته کشور نیست که کالاها طی سال های متمادی در بنادر رسوب داشته باشند، لذا امیدواریم این چالش با فوریت حل شود.

همچنین سیاوش ارجمندزاده؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: توسعه بندر بوشهر و تبدیل آن به بندر نسل سوم در مجتمع بندری نگین خواهد بود که حجم عمده آن را محیط های کانتینری و بخش دیگر را مخازن برای صادرات و واردات مواد نفتی مایع تشکیل می دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

برگزاری نشست هم اندیشی و تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط با حمل و نقل در بندر شهید رجایی/ تعیین ضرب الاجل برای رفع مشکلات

د دی 27 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه جلسه هم اندیشی و تعامل بین دستگاه های اجرایی با هدف مرتفع کردن چالش های حوزه حمل و نقل جاده ای با حضور مدیرکل بازرسی نهاد ریاست جمهوری برگزار و برای رفع مشکلات این حوزه ضرب الاجل تعیین شد. به گزارش پایگاه اطلاع […]
برگزاری نشست هم اندیشی و تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط با حمل و نقل در بندر شهید رجایی/ تعیین ضرب الاجل برای رفع مشکلات