توزیع۳۰۰سری جهیزیه و هزار بسته معیشتی درمناطق کم برخوردار هرمزگان

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: از ابتدای شروع شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای عمل به فرمایش حکیمانه و عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای(مدظله العالی) ، در این مرحله از رزمایش یک هزار بسته کمک معیشتی به همراه سیصد سری جهیزیه تقدیم مزدوجین جوان می گردد.

سردار تنگسیری بیان داشت: این رزمایش در راستای ادامه نهضت کمک های مؤمنانه معیشتی سپاه به مناطق کم برخوردار است که با توجه به ویژگی بارز «مردمیاری» و «همیاری با مردم» سپاه تقدیم مردم می شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: از ابتدای شروع کرونا و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه تاکنون یکصد هزار بسته معیشتی و بالغ بر هزار سری جهیزیه به زوج های جوان در مناطق کم برخوردار و صعب العبور تقدیم مردم نموده و در این مرحله از رزمایش، یک هزار بسته کمک معیشتی و سیصد سری جهیزیه به نیت سیدالشهدای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و مجاهد همراهش شهید أبو مهدی المهندس و شهدای مدافع حرم به مردم نجیب و عزیز مناطق کم برخوردار غرب استان هرمزگان تقدیم می شود.

سردار تنگسیری اظهارکرد: ارزش مالی هر بسته کمک معیشتی غذایی بالغ بر پنج میلیون ریال و هر سری جهیزیه با بیش از یکصد و پنجاه میلیون ریال و جمعأ به مبلغ بیش از پنجاه میلیارد ریال ارزش مالی دارد که از طرف فرمانده شجاع و مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی تأمین و تقدیم شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، خاطرنشان کرد: از ویژگی های اخلاقی شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدا توجه به مشکلات مردم و خدمت صادقانه و بی منت به مردم بود که در این مرحله از رزمایش با تأسی از این شهیدان والامقام اقدام شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ازبکستان؛ فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری/ رویکرد سازمان بنادر در توسعه همکاری با همسایگان به سود اقتصاد ایران است/ همکاری ایران و کشورهای آسیای میانه؛ معامله برد-برد است

د بهمن 4 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ازبکستان، رویکرد سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه همکاری با کشورهای همسایه به سود اقتصاد ایران دانست و گفت: همکاری تجاری و اقتصادی ایران و کشورهای آسیای میانه معامله برد-برد است. موسی آقایی در گفت‌وگو با پایگاه […]
موسی آقایی،رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ازبکستان،سازمان بنادر و دریانوردی