بازدید دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران از مجتمع ایزوایکو – ایزوایکو

زمان مطالعه: 1 دقیقه 

بازدید 240 نفر دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران از مجموعه ایزوایکو با هدف امید آفرینی ، گسترش جهاد علمی ، آشنایی با فضای صنعت دریای و دستاوردهای کشور در این حوزه طی روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه مورخ 3،2 و4 بهمن ماه 1400 انجام گردید.

 

مجموعه ایزوایکو درنظر دارد اینگونه بازدیدها را در مقاطع مختلف دانش آموزان و دانشجویان جهت ایجاد روحیه و انگیزه در حل مشکلات کشور ، آشنایی با نوع فعالیتهای صنعت دریایی و همچنین پروژه های انجام شده در مجموعه ایزوایکو برنامه ریزی و به شکل مستمر برگزار نماید.

 

مجتمع كشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایكو) یك منطقه صنعتی اقتصادی معتبر و شناخته شده با وسعت 1100 هکتار در 37کیلومتری غرب بندرعباس است  که مجموعه های صنعتی و مدرن به ویژه مرتبط با کشتی سازی و صنایع وابسته به آن را در خود جای داده است. ایزوایکو تلاش میكند در افق 1404، مجتمعی سرآمد و الگو در صنایع كشتی سازی، سكوسازی، ترمینال های نفتی و معدنی در منطقه خلیج فارس باشد.

 

صفحه ما در اینستاگرام

 کانال ما در آپارات

 
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

عزم خط کشتیرانی مرسک برای به صفر رساندن انتشار گاز دی اکسید کربن

س بهمن 5 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه خط کشتیرانی مرسک اهداف بلند پروازانه ای را تعیین کرده تا به صفر کردن میزان انتشار گازهای گلخانه ای حاصل از فعالیتهای خود در سال ۲۰۴۰ دست یابد. این درحالی است که این شرکت در جاه طلبی اولیه خود، این مهلت را برای خودش تا سال […]