بازدید سردار ساسانی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران

زمان مطالعه: 2 دقیقه 

بازدید سردار ساسانی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران؛

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو؛ روز دوشنبه مورخ 4 آذرماه 1400 سردار ساسانی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور و هیأت همراه بازدیدی را به شکل میدانی از بخشهای مختلف مجموعه کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به عمل آوردند . این بازدید با هدف آشنایی با نوع فعالیت ، پروژه ها و ظرفیتهای این مجموعه صنعتی انجام گردید.

 

پس از پایان بازدید از مجتمع جلسه کمیته پدافند غیرعامل مجتمع ایزوایکو با حضور جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور ، رئیس هیأت مدیره ، مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مدیران ایزوایکو  با هدف بررسی موارد حوزه پدافند غیرعامل برگزار گردید.

 

 

 

سردار ساسانی ضمن تأکید بر ظرفیت های عظیم این زیرساخت استراتژیک افزود ؛ مقوله دفاع به عنوان یک امر فطری نقشی مؤثر در حراست و حفاظت از داشته ها و سرمایه های مادی و معنوی دارد.

در اجتماع و سازمانها ، داراییها و اموال بالأخص در بخش دولتی نیاز به محافظت دارد که این مهم توسط مجموعه ای از قوانین تحت نظارت مجموعه سازمان پدافند غیرعامل انجام می پذیرد.

در ادامه سلمان ضربی مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ضمن اشاره به ظرفیتهای مجموعه ایزوایکو افزودند؛ مجتمع ایزوایکو به عنوان بزرگترین مجموعه صنعت دریایی کشور پروژه های بزرگ و مهمی انجام داده که رعایت و توجه به نکات و موارد حوزه پدافند غیرعامل یکی از دلایل اصلی موفقیت در پروژه های مهم ملی است.

این مجموعه تلاش میکند در توسعه موارد مربوط به پدافند غیرعامل با آموزش پرسنل و برگزاری جلسات کمیته پدافند غیرعامل مجتمع و درنظر گرفتن موارد مربوطه گامهایی  رو به جلو را در این زمینه بردارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 صفحه ما در اینستاگرام

 کانال ما در آپارات
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

گسترش حمل و نقل ریلی در هند توسط خطوط کشتیرانی

س بهمن 5 , 1400
زمان مطالعه: 2 دقیقه انتظار می ‌رود در آینده با توسعه کریدورهای اختصاصی (DFC: Dedicated Freight Corridor) در شبکه راه آهن هندوستان، حمل و نقل ریلی برای صاحبان کالا جذابتر شود. به گزارش مرین‌پرس، یکی از چالش ‌هایی که خط کشتیرانی مرسک (به عنوان یکی از بزرگترین خطوط کشتیرانی دنیا) […]