نیروی راهبردی نیروی دریایی ارتش تحقق ایده مقام معظم رهبری است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد عبادی زاده صبح پنجشنبه در مراسم بدرقه هشتادمین ناوگروه رزمی، اطلاعاتی و آموزشی نیروی دریایی ارتش بیان داشت: شما میراث داران ملتی با تاریخ کهن هستید. سنگ نوشته ها و آثار باستانی کشف شده نشان از اقتدار و دریانوردی ایران به بیش از سه هزار سال است.

وی عنوان کرد: نیروی دریایی ارتش و نیروی دریایی سپاه به عنوان دو بال جمهوری اسلامی باید اقتدار کشور را به دنیا نشان دهند. این دو نیروی راهبردی باید اقتدار و پیام صلح و همبستگی ایران را به جهانیان نشان دهند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خاطرنشان کرد: امروز شاهد اعزام دانشجویان افسری نبروی دریایی ارتش به ماموریت بین المللی هستیم. به فضل الهی این ماموریت آغازی بر آینده ای روشن و پر امید توان دفاعی و رزمی جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: شکی نیست توانمندی که در سپاه و ارتش وجود دارد ایده مقام معظم رهبری در راهبردی بودن نیروی دریایی ارتش است. اقتدار ونیروی دریایی ارتش و سپاه دشمنان انقلاب و ایران را هراسان کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اسکله یگان حفاظت بندر شهید رجایی به بهره‌برداری رسید

پ بهمن 7 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه اسکله یگان حفاظت بندر شهید رجایی در ضلع جنوبی موج شکن اصلی این بندر به بهره‌برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، اسکله یگان حفاظت بندر شهید رجایی با هدف مناسب سازی جهت استقرار شناورهای گشت دریایی به بهره‌برداری […]
اسکله یگان حفاظت بندر شهید رجایی،سازمان بنادر و دریانوردی