تسهیل کسب و کار با ارائه مشوق به سرمایه‌گذاران بندری و دریایی خرمشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندر خرمشهر با قرار گرفتن در منطقه آزاد اروند و همجواری با کشورهای عراق و کویت و داشتن امکانات کم نظیر، برای سرمایه گذاران مناسب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نوراله اسعدی در نشست بررسی چالش‌ها و مشکلات سرمایه‌گذاران حوزه بندری خرمشهر، اظهار داشت: رونق اقتصادی هدف اساسی و مشترک بندر خرمشهر با بخش‌های خصوصی و سرمایه‌گذاران است که خوشبختانه سرمایه‌گذاران مرتبط با اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در این مسیر گام‌های استواری برداشته‌اند.

 

وی تصریح کرد: تحریم‌های ظالمانه، پدید آمدن قوانین و بخشنامه‌های خلق‌الساعه و دست‌وپا گیر موانع مهم و اساسی فعالیت‌های بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران است که باید با مدیریت جهادی توسعه و رونق را در پیش گرفت.

 

اسعدی با بیان اینکه بندر خرمشهر خود را موظف به ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران می‌داند، خاطرنشان کرد: اشتغال مهمترین مساله امروز کشور است که خوشبختانه بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران مرتبط با بندر خرمشهر این چالش اجتماعی را با به کارگیری نیروهای جوان و بومی به بهترین شکل پاسخ داده‌‌اند.

 

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: اولویت اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، تشویق سرمایه‌گذاران برای فعالیت است و ما به صورت جدی از سرمایه‌گذاران با تسهیل کسب و کار و ارائه مشوق‌های لازم حمایت می‌کنیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فراخوان سرمایه گذاری کشورهای عضو IORA ، CIS و افغانستان در بندر چابهار

پ بهمن 7 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس بهروز آقایی، مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، گفت: یکی از دغدغه‌های مدیران صنایع کشورهای در حال توسعه به ویژه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی تامین مالی برای فائق آمدن بر مشکلات پروژه‌ها است. به گزارش تین نیوز به نقل از پایگاه اطلاع […]