اختتامیه مسابقات ورزشی بزرگداشت دهه فجر یادواره شهدای کشتی سازی – ایزوایکو

زمان مطالعه: 2 دقیقهبه گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو مسابقات ورزشی بزرگداشت دهه فجر یادواره شهدای کشتی سازی سه شنبه مورخ 3 اسفند 1400 در مجموعه  ورزشی اختصاصی ایزوایکو با برگزاری فینال رقابتهای فوتسال و اهدا جوایز نفرات برتر و تیم های قهرمان به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات 124نفر در 5 رشته ورزشی فوتسال، طناب کشی، دارت، شطرنج و پیاده روی خواهران حضور داشتند که در مراسم اختتامیه از نفرات اول تا سوم هر رشته ورزشی با اهداء جوایز تقدیر بعمل آمد.

دکتر سلمان ضربی مدیرعامل ایزوایکو در خلال مراسم اختتامیه ضمن اشاره به تلاش ، سختکوشی و اراده آهنین پرسنل ایزوایکو در انجام پروژه ها و پیشبرد اهداف مجتمع تاکید کردند که ورزش در لطافت روح، سلامت جسم و روحیه  پهلوانی تاثیر گذار است که به همین جهت نیز سبب ارتقاء کیفیت زندگی و همچنین انگیزه  و نشاط جمعی میگردد.

دکتر ضربی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که در برگزاری این دوره از مسابقات نقش داشتند افزودند ؛ بسیار خوشحال هستم که در جمع شما پرسنل و همکاران ورزشکار و ورزش دوست خود حضور دارم و در برنامه های آینده و اهداف مجتمع ایزوایکو تلاش خواهیم در راستای توسعه و ارتقاع ورزش برنامه ریزی کنیم.

مجتمع كشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایكو) یك منطقه صنعتی اقتصادی معتبر و شناخته شده با وسعت 1100 هکتار در 37کیلومتری غرب بندرعباس است  که مجموعه های صنعتی و مدرن به ویژه مرتبط با کشتی سازی و صنایع وابسته به آن را در خود جای داده است. ایزوایکو تلاش میكند در افق 1404، مجتمعی سرآمد و الگو در صنایع كشتی سازی، سكوسازی، ترمینال های نفتی و معدنی در منطقه خلیج فارس باشد.

 

 

 صفحه ما در اینستاگرام

 کانال ما در آپارات
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تعمیق و تعریض کانال سوئز برای بهبود ناوبری دریایی طبق برنامه در حال اجراست

چ اسفند 4 , 1400
زمان مطالعه: 2 دقیقه با لایروبی و تعریض کانال سوئز، تقریباً نیمی از این آبراه می تواند ترافیک دوطرفه داشته باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از مریتایم اگزکتیو،  پروژه بهبود ناوبری دریایی در برخی از بخش های چالش برانگیز کانال […]
کانال سوئز، سازمان بنادر و دریانوردی