صید ماهی در خوزستان ممنوع شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان با صدور اطلاعیه‌ای، صید ماهی را تا اطلاع ثانوی در این استان ممنوع اعلام کرد؛ در این اطلاعیه آمده است: «به عموم مردم به ویژه صیادان و فروشندگان ماهی اعلام می‌دارد که هرگونه صید، حمل، عرضه و فروش ماهی رودخانه‌ای طبق قانون و مقررات حفاظت محیط زیست از ۱۵ اسفند سال جاری تا تاریخ صدور مجوز صید در سال ۱۴۰۱ که مقارن با فصل تکثیر و تخم‌ریزی ماهیان است، در همه منابع آبی شهرستان اعم از رودخانه‌ها، تالاب‌ها، دریاچه‌ها و آب بندهای طبیعی استان ممنوع است».

همچنین در این اطلاعیه از صیادان خواسته شده به منظور حفظ ذخایر آبزیان و منابع طبیعی خدادادی در فصل ممنوعه از هرگونه فعالیت صید و صیادی خودداری کنند و مردم در صورت مشاهده تخلف آن را به شماره‌های ۱۵۴۰ یا ۷۱-۳۳۷۳۷۷۶۹ اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان و ادارات محیط زیست در سطح استان گزارش کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

جسدهای ۲ صیاد تنگستانی پیدا شدند/ادامه عملیات جست‌وجو برای نفر سوم

ش اسفند 14 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس/بوشهر فرماندار دیر گفت: جسدهای ۲ تن از سه صیاد تنگستانی مفقود شده در آب‌های خلیج فارس پیدا شد، عملیات جست‌وجو برای نفر سوم ادامه دارد. یونس باربرز ظهر امروز در گفت‌وگو با مرین‌پرس اظهار کرد: صبح امروز جسدهای جواد و رضا سلیمی در پنج مایلی […]