تجهیزات جدید شناوری، موشکی و زیرسطحی به نیروی دریایی سپاه ملحق شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، آئین الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی شناوری، موشکی و زیرسطحی به نیروی دریایی سپاه امروز با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین عالی‌رتبه نیروهای مسلح برگزار شد.

در این مراسم انبوهی از تجهیزات و سامانه‌های موشکی و شناوری با قابلیت‌ها و ویژگی‌های عملیاتی جدید به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه اضافه شد.

بنا بر این گزارش؛ ماندگاری و تاب آوری، افزایش سرعت تا ۹۵ نات و همچنین قابلیت حمل و شلیک موشک از ویژگی‌های منحصر به فرد شناورهای جدید راکت انداز، موشک انداز و شناسایی نیروی دریایی سپاه است.

ارتقای بُرد و قابلیت مانور پذیری موشک‌ها، گریز پذیری از جنگ الکترونیک و افزایش قدرت انفجار و تخریب نسبت به سامانه‌های قبلی نیز از ویژگی‌های سامانه‌های جدید موشکی الحاق شده به نیروی دریایی سپاه است.

در هشتمین مرحله الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی به نیروی دریایی سپاه برای نخستین بار زیرسطحی‌های هوشمند به سازمان رزم نیرو الحاق شدند که آغاز فصل جدیدی از توان و قدرت نظامی در مأموریت‌ها به شمار می‌رود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آغاز فصل جدیدی از توان افزایی در مأموریت های نیروی دریایی سپاه

س اسفند 24 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در هشتمین مرحله الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی شناوری، موشکی و به نیروی دریایی سپاه با اعلام خبر الحاق زیرسطحی‌های هوشمند برای نخستین بار به سازمان رزم این نیرو گفت: الحاق زیر سطحی‌های هوشمند به سازمان […]