کشتی مسدود کننده کانال سوئز پس از ۱۰۰ روز به راه افتاد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشتی مسدود کننده کانال سوئز پس از ۱۰۰ روز به راه افتاد

 

به گزارش مرین‌پرس؛ “Shoei Kisen Kaisha” صاحب کشتی در زمینه آزاد سازی کشتی با مجوز دادگاه گفت: پس از چندین مرحله مذاکره بالاخره موفق شدیم مسئولان کانال سوئز را قانع کرده و میزان خسارت را از ۹۱۶ میلیون دلار به ۵۵۰ میلیون دلار رساندیم.

 در این مراسم سرلشکر “اسامه ربیع” مدیر‌عامل کانال سوئز گفت:  پس از توافق با مالک کشتی و شرکت بیمه سعی کردیم جانب عدالت رعایت شود.

در همین حال فدراسیون بین‌المللی کارگران حمل و نقل ITF نیز یادآورشد: خوشبختانه از خدمه کشتی در مدت توقیف مراقبت به عمل آمده و اجازه تغییر خدمه به آنان داده شده، اما جامعۀ حمل و نقل برای احقاق حقوق دریانوردان باید مسیر طولانی را طی کند.

“Abdulgani Y. Serang” مدیر بخش ITF گفت: مدت ۱۰۰ روز برای خدمه و خانوادۀ آن‌ها بسیار استرس‌زا بود و انتظار می‌رفت که طرفین زودتر به توافق برسند، اما چنین نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

حجم کالا‌های اساسی در انبار‌های بندر امام و کشتی‌های پهلوگرفته به ۴.۷ میلیون تن رسید

ج تیر 18 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه   عادل دریس در گفتگو با مرین‌پرس با بیان اینکه صف‌های طولانی در کشتی‌های حامل کالا‌های اساسی در لنگرگاه‌های بندر امام ایجاده شده است افزود: هم اکنون سه  میلیون و ۱۸۰ هزار تن کالا در بندر امام موجود است، یک میلیون و ۶۴۰ هزار تن هم […]