پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت فرارسیدن سال نو – ایزوایکو

زمان مطالعه: 2 دقیقه 

دکتر سلمان ضربی مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران طی پیامی فرارسیدن نوروز باستانی و سال نو را به عموم مردم و پرسنل زحمتکش صنعت دریایی کشور و مجتمع ایزوایکو تبریک گفت.

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو متن پیام دکتر ضربی به شرح زیر است؛

« صنعت دریا به عنوان یک صنعت استراتژیک و زیرساختی مهم برای کشور سالی پر فراز و نشیب را پشت سرگذاشت که کمترین حاصل آن تجربیات ارزشمند در بخشهای مختلف است و یقیناً تحمل سختیهای گذشته و تجربیات اندوخته شده در موفقیتهای سال جدید تأثیرگذار خواهد بود.

تیم مدیریت ایزوایکو برنامه های مهم و بزرگی را در راستای توسعه و راهبردهای استراتژیک این مجتمع در سال 1401 طراحی نموده اند که قطعاً با کار و تلاش تیمی محقق خواهد شد و سال جدید سالی حساس و بسیار مهم در تاریخ صنعت دریایی کشور خواهد بود.

سالی که گذشت سالی بود پر از اتفاقات غیر منتظره که در یک قرن اخیر بی بدیل بوده است. همچون شیوع سویه های جدید ویروس کرونا و رخداد بلایای طبیعی در بخش های مختلف استان و کشور و فقدان بسیاری از انسانها و مفاخر این مرز و بوم که در کنار آن رشادتها و زحمات و کار جهادی اقشار مختلف چون پرستاران عزیز، آتش نشانان، فعالان عرصه صنعت و اقتصاد و همبستگی و همراهی عموم ملت شریف ایران قابل ستایش است.

امیدوارم سال نو و قرن جدید لبریز باشد از اتفاقات خوشایند و موفقیتهای بزرگ برای تمامی مردم کشور عزیزم ایران و با همکاری و همدلی در مسیر توسعه حرکت کنیم.

بر خود لازم میدانم که با افتخار نوروز خجسته را به عموم پرسنل زحمتکش صنعت دریایی کشور و مجتمع ایزوایکو صمیمانه تبریک بگویم ، و آرزوی سلامتی، بهروزی و موفقیت برای عموم ملت شریف ایران دارم.»

 

سلمان ضربی

مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره ایزوایکو


منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

توسعه واحد پروازی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با پیوستن دو فروند جایرو پلین جدید

ی اسفند 29 , 1400
زمان مطالعه: 2 دقیقه مجید علی نازی معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از واحد پروازی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، مجید علی نازی معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: یکی از ویژگی […]
توسعه واحد پروازی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با پیوستن دو فروند جایرو پلین جدید