بازدید 7 هزار مسافر نوروزی از بندرامام(ره) در ۵ روز نخست سال

زمان مطالعه: 1 دقیقهدر ۵ روز نخست سال جدید بیش از 7 هزار نفر از مجتمع بندری امام خمینی(ره) دیدن کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: مجتمع بندری امام خمینی(ره) در کنار ارائه خدمات بندری و دریایی به کشتی‌های ورودی به این مجتمع بندری و انجام عملیات تخلیه و بارگیری به صورت شبانه روز، با تمهید امکانات لازم و ارائه خدمات به مهمانان نوروزی در مبادی ورودی خود، زمینه را برای آشنایی هموطنان با جاذبه‌های بندری و دریایی این مجتمع بندری و فرآیند خدمات تخلیه و بارگیری فراهم کرده است.

وی افزود: به دنبال ورود نزدیک به 27 هزار دستگاه خودرو در قالب کاروان خودرویی در 5 روز نخست سال جاری به منظور بازدید از اسکله‌های مجتمع بندری، 7 هزار نفر از هموطنان از اسکله‌های این بندر تجاری دیدن کردند.

وی با اشاره به لزوم برقراری ایمنی در سفرهای نوروزی بیان داشت: دو تیم امداد و نجات دریایی در سواحل بندرامام خمینی(ره) و ماهشهر در ایام تعطیلات نوروزی مستقر شده و با در اختیار دادن جلیقه نجات، نظارت و کنترل سفرهای دریایی از بروز حوادث ناگوار پیشگیری می‌کنند.

مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) خاطر نشان کرد:  با تلاش مستمر نیروهای امور دریایی این اداره کل و همکاری ارگان ذیربط، بیش از 16 هزار مسافر در شناورهای ایمن موفق به انجام یک هزار و 657 سفر ایمن دریایی در سواحل بندرامام خمینی(ره) و ماهشهر شده‌اند.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ از مرز ٢ میلیون گذشت/ مبادی و تردد‌‌ غیر مجاز مهمترین چالش ایمنی سفرهای دریایی

ش فروردین 6 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه رئیس ستاد سفرهاى دریایى نوروزى کشور با اعلام عبور از مرز ٢ میلیون سفر دریایى در نوروز ١٤٠١، گفت: در سال جارى با افزایش ١٥ درصدى مسافر دریایى نسبت به سال ٩٨ مواجه شده ایم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و […]
سازمان بنادر و دریانوردی،حسین عباس نژاد، مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر، جابجایی مسافران نوروزی