تسلیت فرمانده کل سپاه درپی درگذشت سردار «محمد هادی رزم زن»

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در پیامی به مناسبت عروج آسمانی سردار سرافراز محمد هادی رزم زن گفت: مجاهدت‌های ماندگار آن سردار مخلص و پیشتاز در پاسداری از انقلاب و دفاع از استقلال و امنیت ملت ایران به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و سپس همت قابل ستایش در حوزه‌های فنی و تخصصی نیروی دریایی سپاه و پیشرفت و بالندگی این نیروی راهبردی، همواره الهام بخش پاسداران جوان و نیروهای مومن و مجاهد میهن اسلامی به ویژه جوانان غیور استان شهید پرور فارس خواهد بود.

متن پیام تسلیت به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

عروج آسمانی مجاهد نستوه و سردار سرافراز سرتیپ دوم پاسدار «محمد هادی رزم زن» از فرماندهان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به محضر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، خانواده معظم، همرزمان و یادگاران دفاع مقدس و مردم شریف، مومن و قدرشناس استان فارس تسلیت عرض می‌نمایم.

مجاهدت‌های ماندگار آن سردار مخلص و پیشتاز در پاسداری از انقلاب و دفاع از استقلال و امنیت ملت ایران به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و سپس همت قابل ستایش در حوزه‌های فنی و تخصصی نیروی دریایی سپاه و پیشرفت و بالندگی این نیروی راهبردی، همواره الهام بخش پاسداران جوان و نیروهای مومن و مجاهد میهن اسلامی به ویژه جوانان غیور استان شهید پرور فارس خواهد بود.

نام، یاد و آرمان‌های بلند آن سردار فداکار و خستگی‌ناپذیر را گرامی می‌دارم و از درگاه خدای رحمان برای آن فقید سعید رضوان و مغفرت الهی و حشر با شهدای کربلا و برای بیت معزی، بازماندگان و همرزمان مکرم وی صبر در مصیبت و توفیق توأم با پاداش الهی طلب می‌کنم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

افزایش مشکلات زنجیره تامین جهانی با قرنطینه‌ بندر شانگهای چین

د فروردین 15 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس نوار ساحلی چین که منزلگاه شلوغ‌ ترین بنادر و فرودگاه‌ های جهان است در معرض یک قرنطینه جدی قرار گرفته و به میلیون ها نفر گفته شده که خانه های خود را ترک نکنند. به گزارش مرین‌پرس به نقل از آسام تدبیر، از ساعات اولیه […]