چگونه یک تریلر یک لندینگ کرافت را در اسکله بندرعباس به گِل نشاند

زمان مطالعه: 1 دقیقه

عبدالرسول دریایی روز دوشنبه در گفت وگوبا ایرنا افزود: این حادثه امروز درحالی رخ داد که ۴ تریلر دیگر حامل شن و ماسه در لندینگ کرافت متوقف شده بودند تا بار را به یکی از جزیره های استان حمل کنند اما تریلر آخری کار دست شناور داد.

وی ادامه داد: در جریان این حادثه بلافاصله راننده تریلر نجات داده شد، خسارت جانی نداشت اما لندینگ کرافت به گل نشست و ۴ تریلر هم در این شناور گیر کرده که لندینگ کرافت دیگری برای نجات آن به محل رسید و مشغول رهاسازی شناور و تریلرها هستند.

وی تصریح کرد: به منظور بررسی وضعیت شناور ، یک گروه غواص به زیر آب رفته و مشغول برآورد میزان خسارت بوده و از سوی دیگر از شب گذشته تاکنون شرایط حوضچه در مد بوده و منتظریم که شرایط برای پایین رفتن آب (جزر) فراهم شود.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صورتجلسه همکاری‌های مشترک جهت پشتیبانی ایران از جام جهانی فوتبال و ۴ سند همکاری در حوزه حمل‌ونقل هوایی و دریایی ایران و قطر امضا شد/ آغاز فصل جدیدی از تبادلات دریایی، هوایی و بازرگانی تهران و دوحه

د فروردین 22 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه صورتجلسه همکاری‌های مشترک جهت پشتیبانی ایران از جام جهانی فوتبال در قطر و سه سند همکاری در حوزه حمل‌ونقل هوایی و سند اجرایی سازی توافقنامه همکاری بندری‌و دریایی ایران و قطر، به امضای رستم قاسمی؛ وزیر راه و شهرسازی ایران و جاسم بن سیف […]
وزیر راه و شهرسازی، رستم قاسمی،جاسم بن سیف السلیطی،وزیر حمل‌ونقل قطر، تبادلات دریایی تهران و دوحه،جام جهانی فوتبال

همچنین بخوانید: