پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت عید سعید فطر – ایزوایکو

زمان مطالعه: 1 دقیقه 

دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو طی پیامی عید سعید فطر را به تمامی مسلمین جهان تبریک گفت؛ به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو در متن این پیام آمده است:

 

معنویات و عبادت در پرورش روح انسان و روحیه انسانی نقش محوری و اساسی دارد چنانکه در دین ما و سایر ادیان بر توجه به ابعاد انسانی، اخلاقی و معنوی بسیار تأکید شده.

کار و تلاش مهمترین عنصر وجودی انسان است که توسط بزرگان دین مبین اسلام به عنوان جهاد از آن یاد شده و در هنگام روزه داری در ماه مبارک رمضان این تلاش با فضای معنویت همراه میشود و این فرصتی ست برای تقویت ابعاد معنوی و روحیه جهادی.

اینک در آستانه عید سعید فطر این روز بزرگ را به همه مردم شریف استان هرمزگان و کشور به ویژه همکارانم پرسنل زحمتکش مجتمع ایزوایکو تبریک میگویم، با آرزوی قبولی عبادات همگی ما در پیشگاه حضرت حق.

 

سلمان ضربی

12 اردیبهشت 1401


منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

افزایش 125 درصدی تخلیه و بارگیری کالای نفتی در بندر چابهار

د اردیبهشت 12 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس  از ابتدای امسال تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار صد درصد رشد داشته است.  به گزارش تین نیوز به نقل از اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، بندر چابهار با تلاش اداره کل بنادر و […]