مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر منصوب شد

زمان مطالعه: 1 دقیقهبا حکم معاون وزیر راه‌وشهرسازی و‌ مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، محمد شکیبی‌نسب به عنوان مدیرکل بنادرودریانوردی استان بوشهر منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، علی اکبر صفایی در بخشی از این حکم بر “رعایت کامل قوانین و مقررات و مصوبات هیات‌عامل و شورای عالی سازمان به عنوان فصل‌الخطاب در اجرای کلیه امور” ؛ ” توسعه سرمایه‌گذاری و پویایی در فضای کسب و کار با ارتقای فعالیت‌های ارزش‌افزوده” و” توسعه و تجهیز ناوگان مسافری دریایی در راستای افزایش مسافرت‌های دریایی” تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی در این حکم همچنین بر “ارتقای ایمنی در زمینه فعالیت‌های بندری و دریایی، حفظ محیط زیست دریایی و امنیت دریانوردی(ISPS Code)” ؛ “توجه جدی به ارائه خدمات دریایی و بندری با کیفیت و سریع” و “جدیت بر پیاده سازی مدیریت مشارکتی و استفاده از نظرات کارشناسان” تاکید کرد.

گفتنی است، محمد شکیبی نسب دارای کارشناسی ارشد علوم اقتصادی و پیش از این معاون امور بندری و‌ اقتصادی و سرپرست اداره کل بنادر و‌ دریانوردی استان بوشهر بوده است .

معاون امور دریایی و‌رییس اداره امور بندری اداره کل بنادر و‌دریانوردی استان بوشهر از دیگر مسئولیت های پیشین شکیبی نسب بوده است .

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اعطای تسهیلات به شرکت‌ های دانش بنیان نفت و گاز

د اردیبهشت 26 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین”، برای حمایت از شرکت‌ های دانش ‌بنیان با بانک تجارت تفاهمنامه همکاری امضا کرد. به گزارش مرین‌پرس، محمدرضا زهیری، مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی روز […]