اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام در بندر شهید رجایی فردا برگزار می شود

زمان مطالعه: 1 دقیقهاولین سالگرد تدفین شهیدان گمنام در بندر شهید رجایی فردا سه‌شنبه سوم خرداد همزمان با سالروز فتح خرمشهر برگزار می‌شود.

تجیدید میثاق با شهدا و امام شهدا، عطرافشانی گلزار شهدای گمنام در بندرشهید رجایی، تقدیر از خانواده شهدای حوزه دریایی و بندری و خادمان شهدا برنامه هایی است که در اولین سالگرد اجرا خواهد شد .

شایان ذکر است، منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی  نخستین بندر تجاری کشور بود که سال گذشته همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر به عطر شهدا عطرآگین  و پیکر مطهر دو شهید گمنام پس از تشیع باشکوه بر دستان مردم ولایتمدار استان هرمزگان و جامعه دریایی و بندری این استان در بندرشهید رجایی آرام گرفت.

این دو شهید گمنام ۱۸ و ۲۰ ساله در عملیات‌های«والفجر مقدماتی و بدر» شهید و پیکر مطهرشان در مناطق عملیاتی «فکه و شرق دجله» تفحص شده بودند. 

اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در دوران دفاع مقدس ۱۵ شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همایش آموزشی "رانندگی تدافعی" در بندرشهید رجایی برگزار شد / افزایش دوره‌های آموزشی برای رانندگان الزامی است

د خرداد 2 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه نخستین همایش آموزش “رانندگی تدافعی” با هدف ارتقا سطح ایمنی، آشنایی با مخاطرات احتمالی و کاهش حوادث رانندگی در بندر شهید رجایی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، نخستین همایش آموزشی “رانندگی تدافعی” امروز دوشنبه دوم خرداد […]
همایش آموزشی "رانندگی تدافعی"، بندرشهید رجایی،سازمان بنادر و دریانوردی