عضو جدید هیئت مدیره ایزوایکو معارفه شد – ایزوایکو

زمان مطالعه: 1 دقیقه 

طی حکمی از طرف دکتر نبوی رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران عضو جدید هیأت مدیره ایزوایکو معرفی شد.

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران روز چهارشنبه مورخ 11 خرداد 1401 طی جلسه ای با حضور محمدرضا حسینی مدیر توسعه صنایع دریایی و هوایی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره ایزوایکو محمد حردان طی حکمی از سوی علی نبوی رئیس هیأت عامل ایدرو به عنوان عضو جدید هیأت مدیره ایزوایکو منصوب گردید.

محمد حردان با مدرک دکتری مدیریت کسب و کار از سازمان مدیریت صنعتی و کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر 12 سال سابقه مدیریت در سطوح مختلف صنعت دریایی و مجتمع ایزوایکو را به عنوان مدیر زیساخت، پشتیبانی، HSE، و همچنین عضو هیأت مدیره شرکت بحر گسترش را در کارنامه خود دارد.

حردان طی دو سال و نیم گذشته نیز در سمت مدیرکل عمران جزایر استانداری هرمزگان مشغول به خدمت بوده که به عنوان یکی از مدیران برتر حوزه عمرانی در سال 1399 شناخته شده است.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نیروی دریایی ارتش آماده حراست از منافع کشور است

پ خرداد 12 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهمیت توسعه قدرت دریایی، اظهار کرد: مطابق با دستور فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) نیروی دریایی ارتش در حال توسعه روزافزون […]