شناگاه های استان بوشهر با نصب پرچم علامت گذاری شوند

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، روابط عمومی استانداری بوشهر روز پنجشنبه به نقل از اکبر پورات در نشست ساماندهی سواحل استان بوشهر با تأکید بر علامت‌گذاری شناگاه‌ها از نظر زیست محیطی افزود: وضعیت شناگاه ها باید با پرچم علامت‌گذاری تا از بروز مشکلات بهداشتی و بیماری پیشگیری شود.

وی اضافه کرد: با همکاری شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان بوشهر استقرار نجات غریق در شناگاه‌های بوشهر ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: همجواری با خلیج‌فارس ظرفیت‌ تفریح های دریایی را فراهم کرده و آحاد مختلف مردم از این تفریح به روش‌های مختلف استفاده می‌کنند در همین ارتباط توجه به زیر ساخت‌های فرهنگی در سواحل یک ضرورت است.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در فصل تابستان جوانان و خانواده‌ها برای اوقات فراغت از دریا و سواحل استفاده می‌کنند، باید در سواحل فضای فرهنگی حاکم باشد تا مردم با اطمینان خاطر از این ظرفیت تفریحی استفاده کنند.

پورات، توسعه زیرساخت‌های رفاهی تفریحی در شناگاه‌ها را مورد تأکید قرار داد و افزود: شنا یکی از تفریح های مهم در فصل تابستان است و تعیین وضعیت شناگاه‌ها در سواحل استان بوشهر ضروری است.
 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

۵۰ میلیون بچه ماهی از رودهای گلستان روانه خلیج گرگان و دریای خزر می‌شوند

پ تیر 2 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه اسماعیل جباری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: فرآیند رها سازی در رودخانه های قره سو در حاشیه خلیج گرگان و مصب گرگانرود در دریای خزر انجام شده است. وی افزود : این عملیات در راستای تقویت بازسازی ذخایر آبزیان دریای خزر […]