افزایش توان لجستیکی بندرامیرآباد/ سرعت اجرای پروژه های توسعه ای بندرامیرآباد مطلوب است

زمان مطالعه: 1 دقیقه، سرعت اجرای پروژه های توسعه ای بندرامیرآباد را مطلوب توصیف کردو گفت: این پروژه توسط کارشناسان فنی و مهندسی این سازمان به دقت نیازسنجی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمدرضا اله یار در بازدید از بندرامیرآباد ضمن بررسی، روند پیشرفت و چگونگی تخصیص اعتبار  به پروژه ها و تأمین تجهیزات در حوزه های دریایی، بندری و مخابرات الکترونیک، گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه های زیر بنایی و تأمین تجهیزات بندرامیرآباد با توجه به زمانبندی تعریف شده، مناسب است.

وی با بیان اینکه تحقق حمل و نقل ترکیبی و افزایش توان لجستیکی از اهداف سازمان بنادر در اجرای پروژه های بندرامیرآباد است، افزود: اسکله رو-رو ریلی یکی از پروژه بزرگ ملی و راهبردی که است که به رغم محدودیت های تحریمی توسط متخصصان داخلی کشور در حال ساخت است؛ این اسکله در آینده نه چندان دور به بهره برداری می رسد.

عضو هیأت عامل سازمان بنادر با بیان اینکه تمام پروژه های زیرساختی و توسعه ای این سازمان، تخصصی، مهم و دارای پیوست مطالعاتی است، گفت: تخصیص اعتبار مناسب و به موقع در تسریع و عملیاتی شدن پروژه ها حایز اهمیت است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

رشد 40 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار

ج تیر 3 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه تخلیه و بارگیری کالا در تخلیه و بارگیری کالا در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد افزایش یافته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در راستای استفاده از ظرفیت‌های بندر چابهار و تامین […]
تخلیه و بارگیری کالا ، بندر چابهار ،سازمان بنادر و دریانوردی