پیام مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز جهانی دریانورد

زمان مطالعه: 1 دقیقهمعاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی، روز جهانی دریانورد را به جامعه‌ دریایی و دست اندرکاران حمل و نقل دریایی کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، در پیام علی اکبر صفایی آمده است: روز جهانی دریانورد، فرصت مغتنمی است تا بار دیگر از تک تک دریانوردان، دست اندرکاران بخش ‌های صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی دریایی و خدمات وابسته در ساحل و دریا که با همت و تلاش خود از جان و آسایش خود مایه می‌گذارند تا چرخ عظیم این صنعت به حرکت دائمی خویش ادامه دهد، قدردانی شود .

با توجه به تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی و همه گیری ویروس کرونا، تلاش و عملکرد به یاد ماندنی دریادلان عزیز، نقش مهمی در دستیابی به اهداف و برنامه‌های حمل و نقل دریایی و تجارت کشور ایفا کرد و به لطف الهی و همدلی  دریانوردان، صادرات و واردات کالا‌ها لحظه ای متوقف نشود. 

بی‌تردید اگر حضور نیروی انسانی متخصص، آگاه و کارآمد حرفه‌ دریانوردی نبود، توسعه صنعت حمل ونقل دریایی محقق نمی شد، آن‌چه تاکنون به‌دست آمده مرهون زحمات و تلاش‌های خالصانه‌ دریاییان کشور است. امید به فردای بهتر و توسعه‌ دریایی نیز متکی به همین عزیزان است که با وجود همه محدودیت‌ها و سختی‌ها در دریا مشغول به کار هستند و چرخ حیات و توسعه کشور را به حرکت در می‌آورند.

در پایان ضمن ارج نهادن به تلاش‌ و ایثارگری‌های این قشر زحمتکش و فداکار، سلامتی، عزت و سربلندی تمامی همکاران عزیز دریانورد و خانواده‌های آنان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

بدون جانفشانی شهدا جامعه امنیت نداشت

ش تیر 4 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار علیرضا تنگسیری از پدر شهید والامقام علیرضا آرمات که به تازگی ازبیمارستان ترخیص شده، عیادت کرد و در این دیدار اظهار داشت: وظیفه داریم دائمأ به خانواده شهدا که نور چشم ما هستند عرض ارادت و محبت نمائیم و از معنویت […]