مدیرکل جدید توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر معرفی شد/ ضرورت بهره گیری از ظرفیت بانوان در فعالیت‌های اجرایی/ اتخاذ تمهیدات نوآورانه در حوزه توانمندسازی نیروی انسانی در سازمان بنادر

زمان مطالعه: 2 دقیقهبا حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و جمعی از مدیران سازمان و کارکنان اداره کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی، مراسم معارفه شهلا اسماعیل‌پور به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسن بیک محمدلو؛ عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در این مراسم با ابراز خرسندی از اینکه امکان سپردن سکان هدایت یکی از اداره های مهم و کلیدی سازمان بنادر و دریانوردی به دست توانمند یکی از بانوان فرهیخته و توانمند فراهم شد، بر استفاده نظام مدیریتی کشو از ظرفیت و توانمندی زنان تاکید کرد و گفت: توجه به ظرفیت عظیم این قشر توانمند موجب پویایی و تحرک در سیستم خواهد شد.

وی با بیان اینکه بانوان توانمند خوبی در حوزه مدیریت اجرایی فعال هستند، تصریح کرد: بانوان در فعالیت‌های اجرایی بسیار توانمند هستند و می‌توانند در سمت و پست های خود تحول ایجاد کنند، لذا امیدواریم این باور فرهنگی در نظام مدیریتی کشور و جامعه نهادینه شود.

عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی با بزرگ خواندن فرایند اصلاح ساختار این سازمان طی سال گذشته‌، تاکید کرد: سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان ارگان تخصصی و موثر بر اقتصاد کلان کشور، به دلیل محدودیت‌های جذب نیروی متخصص و خروج نیروهای کارشناس (به جهت بازنشستگی)، طی سال‌های آینده، با کمبود نیروی متخصص مواجه خواهد شد.

بیک‌محمدلو با بیان اینکه چالش‌های جدی سازمان بنادر در بخش منابع انسانی و پشتیبانی به نگاه راهبردی و پیگیری‌های مجاهدانه نیاز دارد، گفت: ضرورت دارد برای آینده منابع انسانی در سازمان بنادر به فکر رویکرد جدید و تمهیداتی نوآورانه در حوزه توانمندسازی نیروی انسانی باشیم.

گفتنی است، شهلا اسماعیل‌پور دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و پیش از این معاون امور مدیریت مشاغل و نظام‌های پرداخت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور بوده است.رئیس گروه طبقه‌بندی مشاغل و امور شوراها و معاون دبیرخانه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و حقوق و دستمزد سازمان امور اداری و استخدامی کشور از دیگر مسئولیت ‌های اسماعیل‌پور بوده است.

 در این مراسم از غلامحسین صفاییان که پیش از این مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان بود قدردانی و حکم مسئولیت به عنوان مشاور مدیرعامل در امور منابع انسانی به وی اعطا شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

افزایش چشمگیر سفرهای بین‌المللی به مقصد بندر شارجه

ش تیر 4 , 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه مرین‌پرس مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از رشد آمار جابه‌جایی مسافر و گردشگر در بنادر شرق هرمزگان خبر داد و گفت: با از سرگیری فعالیت خط مسافری بین‌المللی بندر شهید باهنر – بندر شارجه بیش از ۴۰۰۰ نفر مسافر در این مسیر […]