پیام دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی به مناسبت روز دریانورد/ حمل‌ونقل بدون دریانوردان مفهوم ندارد/ سفرهای دریایی را به اشتراک بگذارید

زمان مطالعه: 2 دقیقهدبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی در پیامی روز جهانی دریانورد را تبریک گفت و اظهارداشت: کشتی‌های دریانوردان، عامل کلیدی تجارت جهانی و موتور اقتصاد جهانی هستند که محموله‌هایی مانند غذا، دارو، لوازم الکترونیکی و غیره را حمل می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در پیام کی تاک لیم؛ دبیرکل سازمان  بین المللی دریانوردی به مناسبت روز جهانی دریانورد چنین آمده است: بدون دریانوردان، صنعت دریانوردی و کشتیرانی وجود نخواهد داشت وروز جهانی دریانورد هر سال، به ما فرصتی می‌دهد تا به دریانوردان در همه جا، صرف نظر از سفر و مقصدشان، ادای احترام کنیم.

کشتیرانی و ندای اقیانوس ها و دریاها، نوعی سبک زندگی را شکل می دهد. دریانوردی یک شغل معنادار و مهم است که پایه ای محکم برای زندگی فراهم کرده و فرصت های بی پایانی برای یادگیری و پیشرفت ارائه می دهد.

این حرفه اصیل برای من بسیار عزیز است و برای بسیاری از ما سفرهای دریایی، شروع یک سفر دریایی مادام العمر است. سفر هر دریانورد منحصر به فرد است. با این حال بسیاری از چالش ها و فرصت ها نیز مشترک هستند.

پس از دو سال همه‌گیری ویروس کرونا همچنان با یک محیط کاری چالش برانگیز در کنار مشکلات در تغییر خدمه کشتی ها، و دسترسی به مراقبت‌های پزشکی مواجه هستیم. سازمان جهانی دریانوردی همچنان از دولت‌ها می‌خواهد تا با به رسمیت شناختن دریانوردان به عنوان کارگران کلیدی از آنها حمایت کرده تا سفر دریایی هر دریانوردی با آرامش همراه باشد.

در روز جهانی دریانورد، ما نیز به آینده نگاه می کنیم. فنآوری های جدید، تجهیزات جدید و نیاز به سبزتر کردن حمل و نقل، چالش ها و فرصت های جدیدی را فراهم می کند. من مطمئن هستم که دریانوردان با این چالش ها مقابله کرده و راه را برای حمل و نقل پایدارتر در سال های آینده هموار خواهند کرد.

موضوع وشعار امسال روز دریانورد “سفر دریایی شما – در گذشته و حال؛ سفر خود را به اشتراک بگذارید» است و از شما دعوت می کنم که عکس هایی از اولین سفر و آخرین سفر خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ما می خواهیم تجربیات شما را بشنویم. لطفاً سازمان جهانی دریانوردی را در پست‌های خود تگ کنید تا پیشرفت شما را در سفرهای دریایی ببینیم و آن را جشن بگیریم. ما از همه دعوت می کنیم از هشتگ #SeafarerJourney استفاده کنید، چه خودتان دریانورد باشید و چه قصد ادای احترام به آنها را داشته باشید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مدیرکل جدید توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر معرفی شد/ ضرورت بهره گیری از ظرفیت بانوان در فعالیت‌های اجرایی/ اتخاذ تمهیدات نوآورانه در حوزه توانمندسازی نیروی انسانی در سازمان بنادر

ش تیر 4 , 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و جمعی از مدیران سازمان و کارکنان اداره کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی، مراسم معارفه شهلا اسماعیل‌پور به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان برگزار شد. به […]
شهلا اسماعیل‌پور،مدیرکل جدید توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، سازمان بنادر