نمایشگاه بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران برگزار می‌شود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران در تاریخ 29 و 30 مردادماه 1401 برگزار می‌شود.

به گزارش «مرین‌پرس» از وزارت نیرو، این کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی با مشارکت سیاست‌گذاران، فعالان اجرایی و صنعتی، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاهیان و پژوهشگران علمی، به عنوان بزرگترین گردهمایی فعالان این حوزه، محملی برای هم‌اندیشی و ارائه راهکار توسعه بهره‌وری انرژی در کشور است که با هدف بررسی ابعاد مختلف بهره‌وری انرژی (برق، حرارت، سوخت و خوراک) در کشور در تاریخ 29 و 30 مردادماه 1401 برگزار می‌شود.

از مهم‌ترین محورهای این رویداد بین المللی می­توان به «کارایی قوانین و سیاست­های حوزه بهره‌وری انرژی در کشور»، «وضعیت و راهکارهای بهینه‌سازی در بخش‌های مختلف تولید، انتقال، توزیع، مصرف حرارت و سوخت»، « وضعیت و راهکارهای بهینه‌سازی در بخش‌های مختلف ساختمان، حمل و نقل و صنایع»، «اقتصاد انرژی و چالش‌های تامین مالی و سرمایه­گذاری در بهینه‌سازی در حوزه‌های مختلف»، «حکمرانی انرژی» اشاره کرد.

بر این اساس، این رویداد بین‌المللی با حمایت اکثر سازمان‌های متولی این حوزه از قبیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت نیرو، وزارت نفت، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی (ساتبا)، شرکت بهینه­سازی مصرف سوخت، سازمان حفاظت محیط زیست، شهرداری تهران، انجمن‌های فعال در این حوزه و غیره در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید، در اثنای این کنفرانس، شرکت‌های توانمند و دانش بنیان داخلی نیز در نمایشگاه جانبی به ارائه دستاورد های خود خواهند پرداخت.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت  www.eeciran.ir  مراجعه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تشکیل "وزارتخانه دریایی" یک اقدام غیر ممکن، بی اثر و غیر هوشمندانه

د تیر 6 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه عضو گروه توسعه منطقه ای و دریامحور مجمع تشخیص مصلحت نظام: بجای تشکیل یک وزارتخانه جدید باید برای تسریع و تسهیل امورات و جلوگیری از موازی کاری و سعی و خطاهای مکرر بر روی مبانی نرم افزاری و هوشمندسازی و اجرای کامل دولت الکترونیک تمرکز نمود […]