پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت روز صنعت – ایزوایکو

زمان مطالعه: 1 دقیقه







 

دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو طی پیامی روز صنعت را به عموم صنعتگران کشور تبریک گفت، به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در متن این پیام آمده است؛

“صنعت دروازه توسعه کشورهاست و استفاده از ظرفیت صنایع بهترین راه برای پیشرفت و آبادانی و رفاه اجتماعی است، از همین رو صنعتگران هم به عنوان موتور محرک صنعت نقش اساسی و محوری در این مسیر ایفا میکنند.

بزرگترین اتفاقات مثبت اقتصادی در دنیا از طریق صنایع محقق شده و به همین جهت میتوان گفت مهمترین ابزار بشر در زندگی مدرن بهره گیری از قدرت صنایع در راستای تولید بوده است.

در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری گردیده قطعاً گستره صنایع کشور سهم بسیار زیادی در تحقق این شعار خواهند داشت.

اینجانب دهم تیرماه روز گرامیداشت صنعت را به تمامی صنعتگران عزیز و فعالان حوزه صنعت کشور به ویژه همکاران زحمتکش خود در صنعت دریایی تبریک میگویم.

با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای تمامی کارگران و صنعتگران زحمتکش کشور”

 

سلمان ضربی

09 تیــر 1401

 






منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازدید وزیر اقتصاد از گمرک بنادر اروندکنار و چوئبده/ افزایش تعداد سفر‌های دریایی لنج داران از ۳ به ۶ سفر در سال

پ تیر 9 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: با مصوبه هیات دولت تعداد سفر‌های دریایی لنج داران به ۶ سفر در سال افزایش پیدا می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، احسان خاندوزی در سفر به جنوب غرب خوزستان و در […]
احسان خاندوزی،وزیر امور اقتصاد و دارایی،سازمان بنادر و دریانوردی

همچنین بخوانید: