پیام تبریک مدیر کل دفتر فاوا سازمان بنادر به مناسبت روز فن آوری اطلاعات و ارتباطات

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیرکل دفتر فاوای سازمان بنادر و دریانوردی طی پیامی، روز فن آوری اطلاعات و ارتباطات را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سعید خورسندی؛ مدیرکل دفتر فاوای سازمان بنادر و دریانوردی روز 22 تیر ماه را که به عنوان روز فن آوری اطلاعات و ارتباطات نام‏گذاری شده است را به کلیه همکاران ستاد و بنادر بخصوص همکاران متخصص و متعهد حوزه فاوا که با حضور بی وقفه و شبانه روزی خود به منظور حفظ و استمرار ارایه خدمات به جامعه بندری و دریایی تلاش می‏کنند، تبریک گفت.

او‌ادامه داد: نام‏گذاری زادروز دانشمند ایرانی محمدبن موسی خوارزمی به عنوان روز فن آوری اطلاعات و ارتباطات به دلیل معرفی روش الگوریتم در جبر و ریاضی و بکارگیری آن در محاسبات سیستم های کامپیوتری اقدامی بسیار ارزشمند است.

خورسندی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی که جزء دستگاه های حیاتی و استراتژیکی کشور به حساب می‏آید و تسهیل و توسعه تجارت الکترونیک کشور را در مرزهای آبی و در حیطه ماموریت ها و وظایف خود روان و سیال نگاه داشته است، نتیجه زحمات و تلاش های دلسوزانه همکاران متخصص فن‏آوری اطلاعات و ارتباط ستاد و بنادر در تمامی شرایط است.

او افزود: بی تردید نقش کلیه مراکز و دستگاه‏های مرتبط با فن آوری اطلاعات و ارتباط و ایجاد زیرساخت‏های لازم ارتباطی در کشور بر کسی پوشیده نیست و این روز بر تمامی اندیشمندان، متخصصین و فعالان این حوزه مبارک باشد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شستا باید در خط مقدم تولید قرار گیرد

چ تیر 22 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مرین‌پرس، ابراهیم بازیان مدیر عامل شستا در همایش سراسری شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی که با شعار شستا، گام دوم، اقتصاد مردمی، ایران قوی که امروز (چهارشنبه) در محل سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، عنوان کرد: این همایش در شرایطی برگزار می‌شود که […]

همچنین بخوانید: