ادارات استان بوشهر فردا تعطیل شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، با ثبت افزایش دما تا ۵۰ درجه سانتیگراد و رطوبت هوا تا ۹۴ درصد در سطح استان بوشهر بر پرهیز از تردد غیرضروری در نقاط مختلف استان تأکید شده و در این راستا مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از افزایش دما هوا در نقاط مختلف استان بوشهر خبر داد.

فرج‌الله شکوهی‌پور با بیان اینکه، دمای هوا به آستانه ۵۰ درجه سلسیوس یا فراتر از آن افزایش می‌یابد اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود در برخی ساعات از روز دوشنبه ۲۱ تیر ماه ضمن افزایش سرعت وزش باد، خیزش موقت گرد و خاک محلی، ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی استان گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر افزایش می‌یابد.

وی با تأکید بر پرهیز از تردد‌های غیرضروری، گفت: افزایش مصرف آب و برق، گرمازدگی از مخاطرات افزایش دمای هوا در استان بوشهر است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به افزایش وزش باد در استان به‌ویژه بر روی خلیج‌فارس تصریح کرد: دریانوردان تمهیدات و آمادگی لازم را در مواجهه با خطرات احتمالی داشته باشند.

در این راستا با افزایش دمای هوا، ادارات استان بوشهر فردا دوشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل شد

معاون مدیریت و توسعه منابع استانداری بوشهر اظهار داشت: به‌منظور کاهش مصرف برق ادارات استان بوشهر فردا دوشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل بوده و فعالیت ادارات در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ تیرماه از ساعت ۶:۳۰ دقیقه تا ۱۱ تعیین می‌شود.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خیز کره جنوبی برای تولید و صادرات موتورهای هیدروژنی کشتی

ی تیر 20 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مرین‌پرس؛ شرکت هیوندای کره جنوبی به منظور تجاری سازی سیستم‌های سوختی هیدروژنی کشتی‌ها با شرکت خدمات مجازی هیوندای تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند تا با حمایت دولت و مشارکت شرکت‌های داخلی بتواند در ساخت موتور و کشتی‌های سبز پیشگام شود. “Saehoon Kim” معاون اجرایی و […]

همچنین بخوانید: