بازدید فنی گروه مدیران و مهندسین اتحادیه کشتی سازی روسیه از ایزوایکو – ایزوایکو

زمان مطالعه: 1 دقیقه 

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه گروه مهندسی و فنی اتحادیه کشتی سازی روسیه از مجتمع ایزوایکو بازدید کرده و چندین جلسه و نشست مشترک با مدیران این مجتمع صنعتی و همچنین برخی از مسئولین صنعت دریایی کشور برگزار کردند.

 

سلمان ضربی مدیرعامل ایزوایکو ضمن ارائه گزارشی از پروژه ها و توانمندیهای این مجتمع صنعتی تاکید کرد؛ ایزوایکو قریب به نیم قرن است که فعالیت خود را در حوزه صنایع دریایی آغاز نموده و طی چهار دهه گذشته در حال تکمیل بخشهای مختلف مجموعه بوده و هم اکنون به عنوان بزرگترین مجتمع کشتی سازی امکانات منحصر به فرد و کامل جهت عملیات ساخت و تعمیر شناورها و خدمات دریایی و فراساحلی را دارد.

 

ایزوایکو با قریب به ۲۵۰۰ نفر پرسنل در تکمیل بخش های مختلف میدان گازی پارس جنوبی و میادین نفتی با ساخت سکوهای گازی و تعمیر ریگ های حفاری و همچنین پشتیبانی از صنعت حمل و نقل دریایی با ساخت تعمیر انواع شناورها از کوچکترین تا بزرگترین سایز فعالیت تخصصی داشته است.

 

امروز ظرفیت و توان و دانش فنی ایزوایکو کاملا رقابتی و طبق استانداردهای بین المللی میباشد که این مهم با تعهد و تخصص نیروی انسانی این مجتمع در هم آمیخته گردیده.

در پایان، این بازدید طی جلسه ای مشترک موارد بررسی شده در راستای همکاری های دوجانبه و ایجاد راهکارهای موثر جهت توافق در قالب پیشنهادات و پلن های متفاوت ارائه گردید.

 


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اجرای طرح مطالعاتی بندر پل رونق معیشت اهالی منطقه را به دنبال خواهد داشت/ طرحهای توسعه ای سازمان بنادر به رفاه بیشتر ساحل نشینان منجر شود

ج مرداد 14 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه نماینده بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و بندرخمیر در مجلس شورای اسلامی بر تحقق مطالبات جامعه محلی در زمان اجرای طرح جامع مطالعاتی سازمان بنادر و دریانوردی و توسعه اشتغال و رونق معیشت ساحل نشینان این منطقه تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع […]
اجرای طرح مطالعاتی بندر پل رونق معیشت اهالی منطقه را به دنبال خواهد داشت/ طرحهای توسعه ای سازمان بنادر به رفاه بیشتر ساحل نشینان منجر شود