ناوگروه ناوگان شمال عازم مسابقات جام دریا شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، معاون تربیت و آموزش نداجا پیش از ظهر شنبه در مراسم بدرقه ناوگروه اعزامی به مسابقات جام دریا در ستاد ناوگان شمال اظهار کرد: هم اکنون نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی میزبان برگزاری یک دوره مسابقات در چابهار است و تیم‌های خارجی نیز در این رقابت‌ها حضور دارند.

امیر دریادار دوم فرامرز نصری به قهرمانی مقتدرانه تیم ایران در رقابت‌های سال گذشته جام دریا اشاره کرد و افزود: هدف از حضور در این رقابت‌ها حفظ دیپلماسی سیاسی در کنار نمایش اقتدار ایران و تقویت قدرت دفاعی است.

وی با اشاره به حضور مقتدرانه ایران از سال ۲۰۱۶ در رقابت‌های بین المللی جام دریا اضافه کرد: در این رقابت‌ها علاوه بر افزایش ارتباطات، آمادگی و توان رزمی یگان‌های نیروی دریایی بالا می‌رود.

امیر دریادار نصری بیان کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزاری چنین مسابقاتی را در داخل کشور و در بین ورزشکاران نیروی دریایی در دستور کار دارد.

وی تصریح کرد: حضور مستمر در این مسابقات نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی است و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس ایران در کشورهای میهمان و حتی در میزبانی از این رقابت‌ها مهمترین هدف است.

معاون تربیت و آموزش نداجا با اشاره به توجه ویژه رهبر معظم انقلاب به مسابقات جام دریا گفت: به دلیل موقعیت و شرایط خاص جمهوری اسلامی ایران نظم و انضباط و رعایت شئونات اخلاقی افراد شرکت کننده در این رقابت‌ها اهمیت بسیاری دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اعزام‌ ناوگروه ناوگان شمال به مسابقات جام دریا

ش مرداد 15 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقهناوگروه ناوگان شمال به هفتمین دوره رقابت های جام‌دریا در جمهوری آذربایجان اعزام شد. منبع