«نداجا» قایق‌های مهاجم به کشتی ایرانی در دریای سرخ را متواری کرد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، امیر دریادوم مصطفی تاج‌الدینی معاون عملیات نیروی دریایی ارتش در ارتباط زنده با شبکه خبر اعلام کرد: شب گذشته نیروهای دریایی ارتش پس از دریافت درخواست کمک از سوی کشتی ایرانی در محدوده دریای سرخ بلافاصله در منطقه حضور پیدا کردند و با قایق‌های مهاجم درگیر شدند و با حضور مؤثر تیم اسکورت و تبادلات سنگین قایق‌های مهاجم را متواری کردند.

وی تصریح کرد: یکی از تکالیف محوری نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تأمین خطوط مواصلاتی و دفاع از منافع جمهوری اسلامی در دریاهای آزاد و اقیانوس‌ها است. به همین دلیل تیم اسکورت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی ناوشکن تمام ایرانی جمهوری اسلامی ایران جماران که در محدوده خلیج عدن و دریای سرخ در حال مأموریت است.

شب گذشته نیروهای دریایی ارتش پس از دریافت درخواست کمک از سوی کشتی ایرانی در محدوده دریای سرخ در منطقه حضور پیدا کردند و پس از درگیری با قایق‌های مهاجم، با حضور مؤثر تیم اسکورت و تبادلات سنگین قایق‌های مهاجم را متواری کردند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جزییات درگیری نیروی دریایی ارتش در دریای سرخ

چ مرداد 19 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه امیر دریادار دوم گفت: تیم اسکورت نیروی دریایی ارتش تحت فرماندهی ناوشکن جماران در محدوده دریای سرخ پس از درخواست کمک از سوی کشتی ایرانی با قایق‌های مهاجم درگیر و آنها را متواری کردند. منبع
جزییات درگیری نیروی دریایی ارتش در دریای سرخ

همچنین بخوانید: