آزادگان سرافراز نیروی دریایی سپاه در بوشهر تجلیل شدند

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، جانشین فرماندهی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ظهر پنجشنبه در این مراسم با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با تسلیت ماه محرم‌الحرام ماه پیروزی خون بر شمشیر و گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به خاک میهن اظهار داشت: آزادگی حاصل استقامت و تحمل درد و رنج سال‌ها اسارت و نتیجه آن اقتدار انقلاب اسلامی است.

سردار حیدر هنریان ۲۶ مردادماه را روزی بزرگ دانست و افزود: ۲۶ مرداد سالروز ورد آزادگان به خاک وطن، صفحه‌ای افتخارآفرین و تابناک در کتاب ایثار، مقاومت و ایستادگی است که در تاریخ معاصر ماندگار و جاودان شد.

وی با اشاره به اقتدار نیروی دریایی سپاه در آب‌های نیلگون خلیج فارس تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه با استفاده از سلاح ایمان و توکل به خدا و بهره‌گیری از تجهیزات و جنگ‌افزارهای مدرن و به‌روز، با اقتدار در حال انجام مأموریت است و همه تحرکات دشمنان در خلیج فارس را رصد، کنترل و توطئه آنها را خنثی می‌کند.

فاتحی از آزادگان منطقه دوم دوم نیروی دریایی سپاه در دوران هشت سال دفاع مقدس ضمن بیان دوران سخت اسارت، خاطرنشان کرد: آزادگان با صبر و سلاح ایمان دوران سخت اسارت را امیدوارانه پشت سر گذاشته و به آغوش گرم میهن بازگشتند.

تجلیل از آزادگان سرافراز منطقه دوم دوم نیروی دریایی سپاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

گره صادرات شیلات گلستان برطرف می‌شود/ پیش‌بینی افزایش ۲.۵ برابری تولید میگو در گمیشان

پ مرداد 27 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه ابراهیم جباری روز پنجشنبه در نشست خبری قرارگاه خبری شهید همدانی استانداری گلستان به مناسبت هفته دولت افزود: صادرات محصولات شیلات استان از جمله حدود پنج میلیون قطعه ماهی زینتی و ۹۰۰ تن میگو تولیدی به دلیل نداشتن کد آی‌آر ، با واسطه از استان های […]