وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد بندر چابهار شد/ بازدید از بخش‌های مختلف بندر به همراه مدیرعامل سازمان بنادر

زمان مطالعه: 1 دقیقه

وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند در صدر یک هیات بلند وارد بندر چابهار شد و در نخستین برنامه سفر، از پایانه‌های بندری و تجهیزات و تاسیسات بندر چابهار بازدید کرد.

به گزارش مرین‌پرس، سارباناندا سونوال؛ وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند، پنجشنبه شب در صدر هیاتی متشکل از برخی مدیران بنادر این کشور از جمله سونیل موکوندان مدیرعامل شرکت IPGL هند وارد تهران شد.

وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند را در سفر به بندر چابهار، علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران این سازمان و مسئولان بندر و شهر چابهار همراهی می‌کنند. 

براساس این گزارش، بازدید از پایانه‌های بندری و تجهیزات و تاسیسات بندر، بازدید از طرح توسعه بندر، زیرساخت‌ها و تجهیزات اسکله‌ها و فرآیند تخلیه کالا در محل اسکله ۳ و ۴ طرح توسعه بندر، بازدید از سیلوی غلات ۱۰۰ هزار تنی بندر، پروژه ساخت مخازن قیر صادراتی و نیز بازدید از مخازن نگهداری متانول صادراتی از جمله برنامه‌های وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند در بندر چابهار است.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هشدار معاون وزیر راه به وزیر کشتیرانی هند/ چابهار تعیین تکلیف شود

ش مرداد 29 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید بر پایبندی این کشور به تعهدات خود در خصوص توسعه بندر چابهار گفت: مردم ایران توقع دارند حضور هند در چابهار مثمر ثمر باشد. به گزارش تین نیوز به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر صفایی […]

همچنین بخوانید: