تامین ۱۴۰ کیلومتر لوله طرح انتقال آب از دریای عمان به سیستان و بلوچستان

زمان مطالعه: 1 دقیقه

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در حوزه انتقال آب دریای عمان به سیستان و بلوچستان گودبرداری دریای عمان به صورت کامل انجام شده و آماده بتن ‌ریزی است.

به گزارش مرین‌پرس، حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه نشست بررسی مصوبات سفر رییس جمهور، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح انتقال آب دریای عمان به این استان تاکنون برای ۱۴۰ کیلومتر لوله تامین و عقد قرارداد با پیمانکاران انجام شده است و عملیات  گودبرداری دریای عمان به صورت کامل انجام شده و آماده بتن ریزی است.

وی بیان کرد: با هدف تأمین آب زاهدان ۱۰ حلقه چاه حرمک به صورت کامل احداث و وارد مدار شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: انتقال آب از چاه نیمه‌ها با هدف تأمین آب شهری و روستایی منطقه سیستان ۱۰۰ درصد انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: خط انتقال گاز به کارخانه سیمان سیستان انجام شده و تا پایان شهریور ماه گاز به کارخانه سیمان خاش می‌رسد و تا پایان سالجاری خط انتقال گاز به کارخانه سیمان تیس نیز خواهد رسید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عملیات نجات خلیج گرگان؛ ۵.۵ درصد جلوتر از برنامه

د مهر 25 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس عملیات ساخت دایک در کانال آشوراده از برنامه زمان بندی حدود ۵/۵ درصد جلوتر است. به گزارش مرین‌پرس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نوراله عباسی سرپرست بنادر و دریانوردی استان گلستان ، درباره آخرین وضعیت پیشرفت پروژه نجات بخشی خلیج گرگان، […]

همچنین بخوانید: