والدین شهدا سند اعتبار ، شرف و عزت کشور هستند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علیرضا تنگسیری ضمن تفقد و دیدار از پدر شهید علیرضا آرمات گفت: شهدا چراغ راه هدایت و بصیرت امت هستند و ما باید از آنها درس ولایتمداری، ایثار و اخلاص در عمل یاد بگیریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به مطالعه دقیق وصیت نامه شهدا و تأثیر آن بر رشد و تعالی جامعه افزود: وصیت نامه بصیرت افزای شهید آرمات که در سن کمتر از بیست سالگی نوشته شده مملو از تعابیر معنویت افزا و حکیمانه است که انگار برای همین وضعیت جامعه امروز ما نوشته شده است.

سردار تنگسیری، والدین شهدا را سرمایه معنوی جامعه دانست و تصریح کرد: خانواده شهدا سند اعتبار، شرف و عزت کشور هستند و امنیت امروز کشورمان مدیون ایثارگری شهدا و جانبازان است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن تفقد و عیادت از پدر گرامی شهید آرمات گفت: ما وظیفه داریم دائمأ به خانواده شهدا که نور چشم ما هستند سر کشی، احوال پرسی و آنها را زیارت کنیم و با ابراز ارادت و محبت نسبت به آنها، از فضای معنوی این منازل نور، برای ادامه مسیر حرکت و حیاتمان بهره بگیریم و شما برای ما دعا کنید تا ما وظیفه‌مان درست انجام دهیم.

وی افزود: هر کس در هر موقعیت و جایگاهی که هست اگر می‌خواهد عاق خون شهدا نشود و عاقبت بخیر شود باید به وظیفه‌ای که بر عهده اش هست، سعی کند درست انجام دهد.

دریادار پاسدار تنگسیری گفت: إن شاءالله به لطف خداوند متعال و هدایت مقام معظم رهبری، مشکلات اقتصادی هم با تلاش مسئولان‌، مردم ولایتمدار، جوانان انقلابی و شرکت‌های دانش بنیان برطرف می‌شود و در گام دوم انقلاب اسلامی، مردم‌، تحقق تمدن نوین اسلامی که ثمره خون شهدا، ایستادگی و مقاومت ملت قهرمان ایران اسلامی است، را خواهند دید.

سردار تنگسیری با آرزوی صحت و سلامت برای پدر بزرگوار شهید آرمات گفت: ما بعنوان فرزند شما هرگونه کار و درخواستی که داشته باشید با کمال افتخار، برای انجام وظیفه و خدمتگزاری آماده ایم.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نجات جان ۶ دریانورد ایرانی در آب‌های تحت حاکمیت کویت

ج آذر 4 , 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه به گزارش مرین‌پرس از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، سجاد سبزیوند با اعلام این خبر افزود: به دنبال غرق شدن یک فروند موتور لنج ایرانی در آب‌های تحت حاکمیت کویت پس از رصد و پایش لحظه به لحظه مرکز جستجو و نجات […]

همچنین بخوانید: