پهلوگیری همزمان ۵ کشتی حامل کالای اساسی و کانتینری در بندر چابهار/ تنوع بخشی ارائه خدمات به گروه‌های کالایی اولویت اصلی بندر چابهار

زمان مطالعه: 1 دقیقهمعاون بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تنوع بخشی ارائه خدمات به انواع گروه های کالایی و پهلوگیری همزمان ۵ فروند کشتی حامل کالای اساسی و کانتینری در بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسین شهدادی با بیان اینکه از تمام زیرساخت‌ها و تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر چابهار جهت پهلودهی کشتی ها و تخلیه و بارگیری کالا استفاده می گردد گفت: اولویت اصلی بنادر و دریانوردی استان تنوع بخشی ارائه خدمات به انواع گروه‌های کالایی و تمام رویه های گمرکی می باشد.

معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره تخلیه و بارگیری همزمان پنج شناور در اسکله‌های بندر چابهار از امکان همزمان تخلیه و بارگیری انواع کالای کانتینری، فله خوراکی و نهاده های دامی، برنج کیسه و انواع مصالح ساختمانی و مواد معدنی خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ده درصد افزایش داشته است.

شهدادی افزود: در این مدت انجام عملیات کانتیتری با رشد ۱۰ درصد و صادرات مواد غیرنفتی با 3.5 برابر رشد نسبت به پارسال برخوردار بوده است.

معاون امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و‌بلوچستان با اشاره به ضرورت تامین به موقع کالاهای اساسی و نهاده های دامی، از بارگیری و ارسال ۲۴ ساعته نهاده های دامی از مبدا بندر چابهار به مقاصد مصرف با میانگین روزانه ۵ هزارتن کالا گفت.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صیدماهیان استخوانی در گیلان ۱۱ درصد افزایش یافت

پ دی 15 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقهرشت – ایرنا – چهار هزار صیاد پره های صیادی استان گیلان پس از گذشت حدود سه ماه از آغاز فصل صید در استان ۷۳۳ تن انواع ماهیان استخوانی صید کردند که به گفته مدیر کل شیلات استان این رقم نسبت به سال قبل در این زمان […]

همچنین بخوانید: