تردد بیش از ۲۱۴ هزار مسافر و گردشگر در بنادر مسافری و گردشگری هرمزگان/ جابجایی 79 هزار و 866 خودرو درمسیرهای بنادر پل و لافت

زمان مطالعه: 2 دقیقهمدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: طی تعطیلات روزهای 13 تا 15 بهمن ماه، در مجموع 214 هزار و 198 مسافر از نقاط گردشگری دریایی استان دیدن کردند که از این تعداد بیش از 110 هزار مسافر در مسیرهای سه گانه مرکز استان (بنادر شهید حقانی به جزایر قشم و هرمز و بالعکس) تردد داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسین عباس‌نژاد با اشاره به استقبال مسافران و گردشگران از جاذبه های دریایی این استان در روزهای تعطیلی 13 تا 15 بهمن ‌ماه اظهار داشت: براساس آمار ثبت شده، میزان تردد در مسیرهای دریایی بنادر شهید حقانی به جزایر قشم و هرمز 110 هزار  و 234 مسافر بوده است. 

وی در ادامه با اشاره به جابجایی 75 هزار  و 525 مسافر از بندر شهید حقانی به جزیره قشم و بالعکس، میزان ترددهای دریایی از قشم به جزیره هرمز و بالعکس را نیز 12هزار و 776 مسافر اعلام کرد. 

به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان؛ در این بازه زمانی 21هزار و 933 مسافر از طریق بندر شهید حقانی سفرهای دریایی را تجربه کردند.

عباس‌نژاد در خصوص جابجایی مسافران دریایی توسط شناورهای مسافری و لندینگ کرافت نیز گفت: در این مدت سه روزه سه هزار و 175 نفر مسافر از چارک به کیش و 3هزار و 724 نفر از کیش به چارک رفت و آمد کردند.  

وی به تعداد خودروهایی که به وسیله لندینگ کرافت در مسیرهای  بنادر غرب هرمزگان جابجا شده اشاره کرد و گفت: یکهزار و 400 دستگاه خودرو طی این مدت در مسیرهای چارک به کیش و یک‌هزار و 874 مسافر از بندر آفتاب به کیش و بالعکس جابجا شده است .  

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان جابجایی گردشگران در مسیر پل و لافت و بلعکس را 79 هزار و 866  نفر اعلام کرد و گفت: این تعداد مسافر تنها طی سه روز از تاریخ 13 تا 15 بهمن ماه بشکل شبانه روزی جابجا شده اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نجات جان ۴ سرنشین یک شناور باری در آب‌های دریای عمان

ی بهمن 16 , 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان ۴ ملوان یک شناور باری با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری کشتی خارجی در اطراف زرآباد در سواحل غربی چابهار خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان […]
نجات جان ۴ سرنشین یک شناور باری در آب‌های دریای عمان

همچنین بخوانید: