تردد بیش از ۲۱۴ هزار مسافر و گردشگر در بنادر مسافری و گردشگری هرمزگان/ جابجایی 79 هزار و 866 خودرو درمسیرهای بنادر پل و لافت

زمان مطالعه: 2 دقیقهمدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: طی تعطیلات روزهای 13 تا 15 بهمن ماه، در مجموع 214 هزار و 198 مسافر از نقاط گردشگری دریایی استان دیدن کردند که از این تعداد بیش از 110 هزار مسافر در مسیرهای سه گانه مرکز استان (بنادر شهید حقانی به جزایر قشم و هرمز و بالعکس) تردد داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسین عباس‌نژاد با اشاره به استقبال مسافران و گردشگران از جاذبه های دریایی این استان در روزهای تعطیلی 13 تا 15 بهمن ‌ماه اظهار داشت: براساس آمار ثبت شده، میزان تردد در مسیرهای دریایی بنادر شهید حقانی به جزایر قشم و هرمز 110 هزار  و 234 مسافر بوده است. 

وی در ادامه با اشاره به جابجایی 75 هزار  و 525 مسافر از بندر شهید حقانی به جزیره قشم و بالعکس، میزان ترددهای دریایی از قشم به جزیره هرمز و بالعکس را نیز 12هزار و 776 مسافر اعلام کرد. 

به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان؛ در این بازه زمانی 21هزار و 933 مسافر از طریق بندر شهید حقانی سفرهای دریایی را تجربه کردند.

عباس‌نژاد در خصوص جابجایی مسافران دریایی توسط شناورهای مسافری و لندینگ کرافت نیز گفت: در این مدت سه روزه سه هزار و 175 نفر مسافر از چارک به کیش و 3هزار و 724 نفر از کیش به چارک رفت و آمد کردند.  

وی به تعداد خودروهایی که به وسیله لندینگ کرافت در مسیرهای  بنادر غرب هرمزگان جابجا شده اشاره کرد و گفت: یکهزار و 400 دستگاه خودرو طی این مدت در مسیرهای چارک به کیش و یک‌هزار و 874 مسافر از بندر آفتاب به کیش و بالعکس جابجا شده است .  

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان جابجایی گردشگران در مسیر پل و لافت و بلعکس را 79 هزار و 866  نفر اعلام کرد و گفت: این تعداد مسافر تنها طی سه روز از تاریخ 13 تا 15 بهمن ماه بشکل شبانه روزی جابجا شده اند.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نجات جان ۴ سرنشین یک شناور باری در آب‌های دریای عمان

ی بهمن 16 , 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان ۴ ملوان یک شناور باری با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری کشتی خارجی در اطراف زرآباد در سواحل غربی چابهار خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان […]
نجات جان ۴ سرنشین یک شناور باری در آب‌های دریای عمان

همچنین بخوانید: